07.08.2013
Turpinās Valkas novada čempionāts pludmales volejbolā

Svētdien, 11.augustā Lugažos norisināsies Valkas novada čempionāta pludmales volejbolā 2.posms. Čempionāts šogad tiek organizēts pirmo reizi, lai dažādotu sporta pasākumus novadā, kā arī lai tajos varētu piedalīties vairāk vietējo iedzīvotāju. Sacensības norisinās trīs posmos, no kuriem pie kopvērtējuma tiks ņemti vērā divi labākie. 1.posms norisinājās 20.jūlijā Ērģemē, bet noslēguma posms būs 24.augustā Valkā.

 

Pirmie divi posmi ir slēgtie, paredzēti tikai un vienīgi Valkas novada iedzīvotājiem, savukārt pēdējais, noslēguma posms Valkā ir atklātais, kurā var startēt visi spēlēt gribētāji. Komandu reģistrācija no 10:00 – 10:30, komandu izloze 10:40, sacensību sākums visos posmos 11:00.

 

Lai veicinātu to, ka sacensībās piedalās vietējie, katrā posmā būs 2 vērtējumi – apbalvos ne tikai 3 labākos visa posma uzvarētājus katrā grupā, bet arī 3 labākās vietējās komandas katrā grupā – Tautas vai Meistaru. Šīs grupas tiek veidotas jau šogad – tautas grupā piesakās komandas, kas savas spējas pludmales volejbolā nevērtē pārāk augstu, un uzskata sevi par iesācējiem šī sporta veida apritē. Meistaru grupā piesakās komandas, kas vēlas mēroties spēkiem ar komandām, kuras ikdienā trenējas un piedalās nopietnos turnīros. Bez tam, lai veicinātu vietējo aktivitāti, konkrētā posma norises vietas iedzīvotāji maksā 50% no dalības maksas.

 

Sacensības organizē un vada Valkas novada dome un volejbola klubs „VK Valka”. Sacensību galvenais tiesnesis: Gints Švecs, sekretāre: Vēsma Selga. Dalības maksa 4,- Ls no komandas. Pieteikumus sūtīt uz e-pastu: gincis18[uz]inbox[punkts]lv

 

Čempionāta nolikums atrodams www.valka.lv sadaļā „sports” – „rezultāti un nolikumi”.

 

Papildus informācija Čempionāta galvenais tiesnesis Gints Švecs, 29844083

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.