25.03.2022
Vienkopus apkopota informācija par Ukrainas civiliedzīvotajiem pieejamiem ikdienas pakalpojumiem

Lai palīdzētu Ukrainas civiliedzīvotājiem ar ikdienas vajadzību realizēšanu, ir tapusi vietne www.propozycii.lv, kurā vienkopus var atrast Latvijas mazo un vidējo uzņēmumu, kā arī nevalstisko organizāciju piedāvājumus ikdienas dzīves atbalstam Ukrainas cilvēkiem, kuri ieradušies Latvijā, bēgot no kara šausmām. 

 

Brīvprātīgo grupas izveidotajā vietnē Ukrainas cilvēki, kas ieradušies Latvijā, var rast ikdienas dzīvei nepieciešamos pakalpojumus bez maksas vai par īpašiem noteikumiem. 

 

Šobrīd apkopoto piedāvājumu vidū ir, piemēram, akūtie zobārstniecības pakalpojumi, vetārsta palīdzība, bezmaksas deju, jogas un citas nodarbības, psiholoģiskā atbalsta piedāvājumi un daudzi citi. Šajā lapā NETIEK apkopoti mājokļa un darba piedāvājumi, informācija par kuriem jau atrodama citās vietnēs.

 

Patvēruma meklētāji pajumti atraduši dažādās Latvijas malās, tāpēc aicinām pašvaldības mudināt sava reģiona mazos un vidējos uzņēmumus un NVO ziņot par saviem atbalsta piedāvājumiem ukraiņiem. Aicinām aizpildīt pieteikuma formu https://ej.uz/piedavajumi_ukrainiem.

 

Informāciju sagatavoja:

Ella Pētermane

Komunikācijas nodaļas vadītāja,

padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos

Latvijas Pašvaldību savienība

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.