11.12.2014
Strukturētais dialogs Vidzemē – par jauniešu līdzdalību un iespējām!

Piesakies!


Lai vairāk uzzinātu par jauniešu iespējām un politisko līdzdalību, Strukturēto dialogu, Eiropas jaunatnes politiku, pašvaldību darbinieku un jaunatnes speciālistu lomu un veicamajiem pasākumiem neformālās izglītības atzīšanā Latvijā, aicinām uz Strukturētā dialoga info semināriem Vidzemē – 16. decembrī no plkst.10.00 līdz 13.00 Cēsu un Bērnu jauniešu centrā “Spārni” (Bērzaines iela 4, Cēsis) un 17. decembrī no plkst.10.00 līdz 13.00 Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centrā “Pa GALMS” (Dārza iela 8a, Alūksne).

Strukturētais dialogs ir process, kas sniedz iespēju jauniešiem iesaistīties politikas veidošanā par jautājumiem, kas ietekmē pašus jauniešus. Lai uzzinātu vairāk par jauniešu iesaistīšanos un līdzdalību Strukturētajā dialogā, aicinām pieteikties pašvaldības, nevalstiskās organizācijas, jauniešus un citus interesentus informatīvajiem semināriem Cēsīs vai Alūksnē uz epastu: laboratorija[uz]vnf[punkts]lv  līdz š.g. 15. decembrim, norādot savu vārdu, uzvārdu, pārstāvēto organizāciju, kontaktālruni un epastu. Vietu skaits – ierobežots. Vidzemes informatīvos seminārus vadīs Ieva Garjāne, neformālās izglītības un Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora Gulbenes filiāles projektu vadītāja.

Informatīvos seminārus organizē Latvijas Jaunatnes Padome (LJP) sadarbībā ar Vidzemes reģionālo koordinatoru Valmieras novada fondu. Tuvākajos mēnešos Vidzemē tiks organizēti vairāki strukturētā dialoga pasākumi – informatīvie semināri Alūksnē un Cēsīs, vietējā līmeņa diskusijas jeb “kafija ar politiķiem” Burtniekos, Gulbenē, Kalsnavā, Valmierā un reģionālā konference Valmierā.

Diskusijas un semināri tiek organizēti Eiropas Savienības Strukturētā dialoga ietvaros, kas jauniešiem, jauniešu politikas veidotājiem un īstenotājiem sniedz iespēju aktualizēt jaunatnes politikas problēmjautājumus vietējā, nacionālā un Eiropas līmenī. Ikvienam ir iespēja iesaistīties kā dalībniekam, organizatoram un informācijas izplatītājam, par pasākumiem visos Latvijas reģionos. Vairāk par Strukturēto dialogu, plānotajām diskusijām un semināriem atradīsiet LJP mājas lapā www.ljp.lv.

Papildu informācija:
Gundega Siliņa, Valmieras novada fonds
Tālrunis: 27820430, 64281792; e-pasts: laboratorija[uz]vnf[punkts]lv

http://www.vnf.lv

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.