30.06.2020
11. jūlijā Valkas brīvdabas estrādē – zaļumballe “Dzīves līkločos lai laime smaida”

Valkas brīvdabas estrādē 11. jūlijā no plkst.19.00 līdz 23.30 zaļumballe “Dzīves līkločos lai laime smaida” spēlē grupa “Bruģis”.

 

Grupa “Bruģis” ir spējis sevī apvienot diametrāli pretējus raksturlielumus - nosaukums liecina par pastāvību, stabilitāti un spēku, turpretī muzikālais veikums sniedz klausītājiem/ballētājiem vieglu dvēseles lidojumu.

 

Viss sākās 1987. gada decembrī. Tobrīd grupa  “Bruģis” darbojās seši jauni atraktīvi puiši, kuri īsā laikā spēja apliecināt savas spējas kā radošam sastāvam. Tolaik sekoja koncertturneja uz tālo Tjumeņas apgabalu. Turpmāko muzikālo darbību nedaudz ietekmēja grupas sastāva maiņa, jo puiši pakāpeniski devās dienēt.

 

Mainījās mūziķi, taču radošās idejas palika.

 

Pateicoties “Mikrofona” televīzijas vakariem, “Bruģis” kļuva pazīstams gan skatītājiem, gan klausītājiem.

 

 

Deviņdesmitajos gados grupa piedalās labdarības akcijās un festivālos, uzstājas “Mikrofona” televīzijas vakaros, piedalās radio “Vecā ratiņa” un “Dziesmu laika” koncertos dažādās Latvijas pilsētās.

 

Arī zaļumballē grupa būs kopā ar saviem klausītājiem un faniem un sakās sagādās ne mazums pārsteigumu un prieka. Atliek vien ierasties uz zaļumballi, lai par to pārliecinātos.

 

Ieeja - 5 eiro .

Ļoti sliktos laika apstākļos zaļumballe nenotiks.

 

Biļetes uz zaļumballi  iesakām iegādāties iepriekš Valkas pilsētas kultūras namā.

 

Uz tikšanos!

 

Informāciju sagatavoja:

Aivars Ikšelis

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.