23.04.2019
Aicinām pieteikties izklaidējošai erudīcijas spēlei "Prāta Spēles Latvijas kauss Valkā"

Aicinām pieteikties izklaidējošai erudīcijas spēlei "Prāta Spēles Latvijas kauss Valkā", kas norisināsies Valkas pilsētas kultūras namā 8. jūnijā plkst. 12.00.


Tā ir lieliska iespēja labi pavadīt laiku, pārbaudot sevi un uzzinot daudz ko jaunu kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem, liekot galvas kopā un atbildot uz dažādiem aizraujošiem jautājumiem.Lai piedalītos:

 

Dalība ir bezmaksas!

Prāta spēles ir izklaidējošs pasākums, kas neprasa vēstures profesora cienīgas zināšanas. Aicināts piedalīties ir ikviens. Pozitīvas emocijas un balvas labākajiem garantētas. Trīs rezultatīvākās komandas kvalificēsies turnīra pusfināliem, kur noskaidrosim labākos, kas piedalīsies lielajā FINĀLĀ novembrī un cīnīsies par PRĀTA SPĒLES LATVIJAS KAUSU un erudītākās komandas titulu!


PRĀTA SPĒLES ir izzinoša komandu spēle, kuras norisi nosaka spēles dalībnieki. Jūs paši varēsiet izvēlēties savas stiprākās tēmas. Tas nozīmē, ka spēle var būt no viegli izklaidējošas līdz sarežģītai, un pat vislielākajam erudītam nāksies aizdomāties. Vēlam veiksmi!

 

Vairāk: ŠEIT

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Kilēvica
Biedrība "Prāta spēles"

 

 
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.