29.07.2020
Šogad Dabas koncertzāle skatāma tiešsaistē un Valkas pilsētas kultūras namā

1. augustā tiešsaistē un Valkas pilsētas kultūras namā būs iespēja noskatīties Dabas koncertzāles 2020 koncertfilmu "Geastrum. Basas kājas", kura jūlija vidū tika filmēta tepat - Valkas pagasta mežos.

 

Dabas koncertzāles radošā komanda sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi, iepazīstina ar šī gada varoni pūpēdi zemeszvaigzni (Geastrum) un aicina to iepazīt bezmaksas tiešsaistes darbnīcās un koncertā interneta vidē. Stāstu par zemeszvaigzni šogad uzzināsim neierastā, bet mums visiem drošākā veidā – tiešsaistē. Aicinām ikvienu izveidot savu Dabas koncertzāli draugu un ģimenes lokā un, līdzīgi kā sēņotnes tīkls, saslēgties visiem kopā internetā. Informācija par pieslēgšanos tiešsaistei sekos!

 

Savukārt interesentus, kuriem nav iespējas koncertu skatīties tiešsaistē, aicinām to noskatīties uz lielā ekrāna Valkas pilsētas kultūras namā 1. augustā plkst. 20.00 - 22.00. Ieeja - bez maksas.

 

Koncertā ar muzikālu priekšnesumu piedalījās arī valcēniešu pūtēju grupa, kuras sastāvā ietilpa Vents Armands Krauklis, Andris Niklavičs, Raimonds Reinholds, Mikus Mīļais un Māris Rungulis.

 

PROGRAMMA:

 

  • Plkst. 20.00 Saruna ar biologu, mūziķi un grāmatas "Entangled Life” autoru Merlinu Šeldreiku (Merlin Sheldrake)
  • Plkst. 20.20 Muzikālā stāsta "Basas kājas" lasījums un saruna ar zinātniecēm
  • Plkst. 21.00 Koncertfilmas "Geastrum. Basas kājas" pirmizrāde

 Mūziķi: Ingus Ulmanis, Andris Sējāns, Aigars Voitišķis, Kaspars Tobis, Anrijs Grinbergs, Rūdolfs Macats
Filmas režisors: Roberts Rubīns
Filmas producēšana: VFS Films
Zinātnieces: Inita Dāniele un Diāna Meiere, Latvijas Dabas muzejs/ Latvian Museum of Natural History vadošās mikoloģesDabas koncertzāles bezmaksas pasākumus īsteno biedrība “Dabas koncertzāle” sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi. Projekts tiek īstenots ar Latvijas vides aizsardzības fonda un Valkas novada atbalstu.

 

Aktuālajai informācijai sekojiet līdzi Dabas koncertzāles mājas lapā http://www.dabaskoncertzale.lv un sociālajos tīklos, kā arī Dabas aizsardzības pārvaldes mājas lapā www.daba.gov.lv.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.