02.04.2014
Aicinām gaļas ražotājus pieteikt dalību 1.Starptautiskajā desu festivālā

Strauji tuvojas 12. Lielais labdarības robežtirgus, kas šogad notiks 10.maijā uz Latvijas – Igaunijas robežas – dvīņu pilsētās Valkā un Valgā.


Pirmo reizi pasākuma vēsturē notiks konkurss gaļas ražotājiem jeb „1.Starptautiskais desu festivāls”. Konkurss norisināsies trīs kategorijās, kur atsevišķi tiks vērtēti uzņēmumi, kas ražo gaļas izstrādājumus, mājražotāji, kā arī amatieri. Desu un žāvējumu kvalitāti vērtēs žūrija. Arī apmeklētājiem būs iespēja nogaršot ražotāju piedāvātos izstrādājumus. Desu festivālā noteiks laureātus un pasniegs apbalvojumus šādās nominācijās – „Gardākā” un „Cēlākā”. 

 

Ar konkursa nolikumu varat iepazīties šeit: Desu_konkurss_Nolikums 2014
Aicinām savu dalību konkursam pieteikt, zvanot pa telefonu 26488684 Sniedzei Ragžei vai rakstot uz e-pastu sniedze[punkts]ragze[uz]valka[punkts]lv.


Jau tradicionāli robežtirgus ideja un mērķis ir labdarība. Līdzekļi par tirdzniecības vietu nomu un loteriju tiek atvēlēti kādam konkrētam mērķim. Valkas un Valgas pašvaldību vadītāji un pārstāvji vienojās šī gada tirgus ieņēmumus ieguldīt unikālu šūpoļu uzstādīšanā uz Valkas – Valgas robežas.


Atzīmējot abu valstu 10 gadu iestāšanos Eiropas Savienībā, pasākumā piedalīsies arī pārstāvji no Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā un Igaunijā.
Arī šogad apmeklētājus iepriecinās daudzveidīga kultūras programma – uz skatuves spēlēs ansambļi un vietējie izpildītāji. Būs sporta aktivitātes, loterija. Pasākuma vadītāji programmu pieteiks gan latviešu, gan igauņu valodā.


Vairāk informācijas par pasākuma norisi – www.valka.lv sadaļā „Robežtirgus”.

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.