27.03.2015
Apstiprināti 13.Lielā labdarības robežtirgus izcenojumi

Š.g. 26.marta domes sēdē apstiprināti 13.Lielā Valkas–Valgas labdarības robežtirgus mērķa ziedojumi par vienu tirdzniecības vietu. Kā katru gadu, tirgū iegūtie līdzekļi tiks novirzīti labdarības robežtirgus mērķim. Šogad mērķis ir Lielo šūpoļu izgatavošana un uzstādīšana uz Valkas – Valgas robežas pāri Varžupītei. To uzstādīšana paredzēta kopā ar dvīņu pilsētu centra pārbūves projekta realizēšanu, par kuru plaša informācija būs pieejama teltī, robežtirgus laikā.

 

Tirgotājiem par vienu vietu dienā būs jāmaksā 10 eiro, bet par divām dienām - 16 eiro par tirdzniecību ar rūpniecības, saimniecības, plaša patēriņa pārtikas precēm un stādiem, kā arī zemnieku un individuālo ražotāju pašu ražotas pārtikas precēm, atspirdzinošiem bezalkoholiskiem dzērieniem, saldējumu, cukura vati, ar dārzeņiem, grieztiem ziediem, ar dārzniecību saistītām precēm, ar dzīvniekiem un ar to saistīta inventāra un barības pārdošanu.

 

Tāda pati summa būs jāmaksā arī par tirdzniecību ar automašīnām un to saistīto inventāru, ar skaistumkopšanas un ārstniecības līdzekļiem (tirdzniecība un reklāma), kā arī par dažāda veida atrakciju izvietošanu. Cena – 16 eiro par divām dienām ir spēkā tikai tad, ja to piesaka reģistrējoties.

 

Savukārt par tirdzniecību ar daiļamatniecības un amatniecības izstrādājumiem, kā arī par tirdzniecību ar presi un iespieddarbiem būs jāmaksā 5 eiro dienā par vietu un 8 eiro par divām dienām.

 

Par partijas reklāmas stenda, telts vai cita veida vizuālās reklāmas izvietošanu būs jāmaksā 30 eiro.

 

Tūrisma informācijas biroja vadītājs Madars Lāns aicina tirgotājus pieteikt vietu tirgū: “Ja pagājušajā gadā tirgū piedalījās vairāk nekā 200 tirgotāju, tad šogad, kad tirgus notiks divas dienas, sagaidām, ka to būs vairāk”.

 

Robežtirgus ir unikāls ar to, ka tas notiek abās valstīs vienlaicīgi. Šogad tas notiks divas dienas – būs gaļas, desu festivāls, pirmais grilēšanas festivāls “Grils uz robežas”, kultūras un sporta programma, radošās darbnīcas un atrakcijas gan maziem, gan lieliem. “Tirgotāji ir sapratuši, ka robežtirgus ir arī lieliska iespēja savas preces pareklamēt kaimiņzemē, veidot sadarbību uzņēmējdarbībā un paplašināt tirgu”, apliecina M.Lāns.

 

Organizatori atgādina, ka viena tirdzniecības vieta 3x3 metri. Ir iespēja piemērot 50% atlaidi no tirdzniecības vietas maksas maznodrošinātām personām ar nelielu individuālo izstrādājumu daudzumu.

 

Amatnieki, mājražotāji, rūpniecības preču tirgotāji un citi tiek aicināti pieteikt dalību Robežtirgū 2015. To var izdarīt Latvijas-Igaunijas institūtā Semināra ielā 29, Valkā vai zvanot un rakstot Tel: +37164781193, +37129158517, instituts[uz]valka[punkts]lv

 

Plašāka informācija: Madars Lāns, Rīgas iela 22, Valka, LV-4701, Tālr. +37164725522, +37126446602, E-mail: tib[uz]valka[punkts]lv

Informatīvi atbalsta: Latvijas radio 2, žurnāls "Ievas māja"

Informāciju sagatavoja Zane Brūvere, Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.