04.04.2014
Eiropas komisijas pārstāvji ierodas Valkā, lai pārrunātu Robežtirgus organizatoriskos jautājumus

Piektdien, dvīņu pilsētās Valkā un Valgā ieradās Eiropas Komisijas pārstāvji no Latvijas un Igaunijas. Plkst. 11.00 Valkas novada domē ar Valkas un Valgas pašvaldības vadītājiem un pārstāvjiem tikās EK Pārstāvniecības Latvijā Komunikācijas nodaļas vadītāja Jeļena Ābola un nodaļas speciāliste Liene Reine – Miteva. EK Pārstāvniecību Igaunijā pārstāvēja Kadri Kūla.

 

Tikšanās laikā klātesošie apsprieda abu pārstāvniecību gaidāmo dalību 12.Lielajā Robežtirgū, kā arī apsprieda organizatoriskos jautājumus.

 

Igaunijas – Latvijas institūta direktors Ernests Lībietis viesus iepazīstināja ar plānoto pasākuma programmu.
Robežtirgus apmeklētājiem būs atvērts no 8.00, savukārt svinīgās uzrunas, kuras teiks abu pilsētu mēri un divi pārstāvji no EK paredzētas pulksten 10.00.

 

Uz Igaunijas – Latvijas robežas tiks uzstādīta telts, kurā visas dienas garumā apmeklētāji varēs iepazīties ar pārstāvniecības sarūpēto informāciju un izdales materiāliem. Būs arī aizraujošas atrakcijas – „PHOTO BOX” -  fotografēšanās kabīne, kurā apmeklētājiem būs iespēja nofotografēties kādas Eiropā populāras vietas fonā. Tai skaitā uz Valkas/ Valgas robežas! Otra atrakcija būs magnētiska tāfele, kurā varēs Eiropu „salikt pa gabaliņiem”.

 

Tikšanās noslēgumā Valkas un Valgas pašvaldību un EK pārstāvji mēroja ceļu uz Igaunijas – Latvijas robežu, kur kopīgi vienojās par vietu, kurā tiks uzstādīta EK pārstāvniecības telts. Tā būs pie robežpunkta Rīgas ielas noslēgumā.

Teksts un foto Zane Brūvere

ek
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.