16.05.2014
Robežtirgus laikā savākti 2870 eiro

10.maijā uz Latvijas un Igaunijas valstu robežas norisinājās 12.Lielais labdarības robežtirgus. Abas valstis ar plašu izklaides un kultūras programmu atzīmēja 10 gadus Eiropas Savienībā. Dienas garumā dvīņu pilsētās Valkā un Valgā notika ne tikai tirgošanās, bet dažādas atrakcijas visām gaumēm.
Jau tradicionāli Robežtirgus ideja un mērķis ir labdarība, un tirgū iegūtie līdzekļi par tirdzniecības vietu nomu un loteriju tiek atvēlēti kādam konkrētam mērķim. Valkas un Valgas pašvaldību vadītāji vienojās šī gada tirgus ieņēmumus ieguldīt unikālu šūpoļu uzstādīšanā uz Valkas – Valgas robežas.  Šūpojoties būtu iespēja vienā mirklī pabūt abās valstīs.

Šogad robežtirgus laikā ir savākti 2870 eiro, no kuriem – 2021 eiro no tirdzniecības vietām,  720 eiro no loterijas, 24 eiro no strītbola komandu dalības maksas un ienākumi no ēdinātājiem – 105 eiro.
“Ideja labdarības Robežtirgu rīkot kopā ar igauņiem tieši uz valstu robežas izrādījās pareiza – pasākums ir kļuvis interesantāks, bija ieradušies daudz vairāk tirgotāju no dažādām valstīm”, stāsta Vents Armands Krauklis, “Aktīvi strādājot un pilnveidojot iesākto, mērķis – radīt vienu no lielākajiem un populārākajiem pasākumiem Baltijā – ir sasniedzams”.
Paldies visiem brīvprātīgajiem un Valkas – Valgas pašvaldību darbiniekiem par ieguldīto darbu. Uz tikšanos nākamajā gadā, 9.maijā!

Informāciju sagatavoja:
Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brūvere

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.