10.05.2012
Robežtirgus mērķis sasniegts (papildināts ar fotogaleriju)

Jau desmito reizi, 5.maijā Valkas pilsētas Lugažu laukumā notika Lielais Labdarības Robežtirgus. Tā pamatideja – labdarība ar katru gadu sevi attaisno arvien vairāk. X Labdarības Robežtirgus mērķis ir sasniegts, Valkas pilsētas labiekārtošanai – jaunu soliņu un atkritumu urnu iegādei kopumā novirzītie Robežtirgus ieņēmumi ir 2669,50 lati.

 

Kopējie Labdarības Robežtirgus ieņēmumi par tirdzniecības vietām ir 2061 lats, par labdarības loteriju – 500 lati, par SIA „Servilat” labdarības desiņām – 93,50 lati, bet 15 lati saņemti no citiem ziedotājiem. Tirgotāju skaits šogad bija rekordliels, kopumā Robežtirgū savu produkciju piedāvāja 229 tirgotāji no visas Latvijas un arī Igaunijas.

 

Lai noorganizētu svētkus sev un viesiem, lai sasniegtu izvirzīto mērķi, visus šos gadus darbojas ļoti laba organizatoru komanda. Paldies Jums!

 

Sakām lielu paldies visiem, kuri dažādos veidos ir atbalstījuši Robežtirgus ideju – Valkas kultūras nams, Latvijas – Igaunijas institūts, Valkas Jauniešu dome, Valkas Rotari klubs, Valkas dāmu klubs, Valkas novada domes Teritorijas apsaimniekošanas nodaļa, SIA Servilat, SIA Valkas meži, Valgas tūrisma informācijas centrs, ziedu veikals Ingra, Skaidrīte Pavlova, Kristīne Ganiņa, Dainis Jansons, Laima Lāce un šogad arī jaunie censoņi – Robežtirgus vadītāji Dolfs Gregors Pavārs un Ilze Zalužinska.

 

Robežtirgus apmeklētājiem vienmēr ir patikusi Labdarības loterija, kur visas lozes ir pilnas ar dažādām noderīgām lietām no Valkas, Valgas un apkārtnes uzņēmēju un privātpersonu saziedotajām dāvanām. Liels paldies par atsaucību visiem Labdarības loterijas fonda veidotājiem – HIPOTĒKU UN ZEMES BANKA, AS VIRŠI-A, AAS BALTA, LEC UN MINIES, IEVA KAMPE, AIDA MIĶELSONE, JURIS GANIŅŠ, KRISTĪNE GANIŅA ,SIA ARKA + , SIA KALNKOPRIENI, SIA PEDELĪTE, TMLS „SAULĪTE”, SIA ARODA PARTNERI, SALONS „ASTRA”, CEPTUVE.LV, VEIKALS VIVO, VEIKALS „MIX”, APTIEKA VALKA, GRĀMATNĪCA SKAPĪC, LE FIGARO, EFN BALTIJA, ELSTON, VIESU NAMS AUSMAS, SIA SAN, VEIKALS KAMEJA, VALKAS ROTARI KLUBS, VALKAS MELIORĀCIJA, VALKAS PAMATSKOLA, VIDZEMES AUGSTSKOLA, LATVIJAS BĒRNU FONDS, PII „PASACIŅA”, SAIETA NAMS „LUGAŽU MUIŽA”.

Katru gadu ar Labdarības Robežtirgus laikā savāktajiem līdzekļiem Valkas novadā varam paveikt ko skaistu un labu, nākošgad piedalies arī Tu!

Foto: Dainis Jansons, vairāk https://plus.google.com/photos/116720070867884923256/albums/5740948508379642801?banner=pwa

Papildus informācija Tūrisma informācijas biroja vadītāja Liene Bērziņa, 64725522, 26446602, tib[uz]valka[punkts]lv

Lielais Labdarības robežztirgus 2012
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.