07.05.2015
Robežtirgus uz Latvijas un Igaunijas robežas pārsteigs ar plašu programmu

9. un 10. maijā uz Latvijas un Igaunijas robežu aicina garšīgākais pavasara piedzīvojums – 13.Lielais labdarības robežtirgus! Tirgus organizatori informē, ka tajā piedalīsies vairāk nekā 250 tirgotāju!

Pirmajā un otrajā dienā andelēšanās sāksies jau no plkst. 8.00 uz Latvijas – Igaunijas robežas uz Raiņa, Sēlijas, Rīgas un Raja ielām. Pasākuma oficiālā atklāšana - plkst.10.00.

Jau no 8.30 ikviens aicināts piedalīties labdarības loterijā, kuras mērķis arī šogad ir lielu šūpoļu izgatavošana un uzstādīšana pār robežupīti Varžupīti. Šūpojoties, vienlaicīgi būtu iespēja pabūt abās valstīs.

10.00 2.Starptautiskā Gaļas un desu festivāla atklāšana, kur ražotāju un mājražotāju gardos izstrādājumus un to kvalitāti degustēs un vērtēs gan tirgus apmeklētāji, gan žūrija.

No 11.00 - 13.00 – plaša kultūras un izklaides programma, kurā koncertēs dziesmu un deju kolektīvi no Igaunijas un Latvijas, kā arī Valgas robežpilsētas bigbends. Abas dienas būs dažādas atrakcijas un radošās darbnīcas bērniem un pieaugušajiem - “Re Drift” radio vadāmie automobiļi, lielās šūpoles, karuseļi, “IGLU Soft blocks” – lielo krāsaino kluču atrakcijas un citas.

14.00 - 18.00 laukumā pie Rimi norisināsies strītbols. Pusstundu vēlāk - tautas sporta aktivitātes un umurkumurs!

Dienas izskaņā skatītājus priecēs lustīga Robežtirgus balle, kurā spēlēs grupas “Atel-jē’’ (Latvija) un “Jeti’’ (Igaunija). Ieeja – bezmaksas.

Pasākuma otrajā dienā notiks 1.Starptautiskais grilēšanas konkurss “Grils bez robežām”, kura oficiālā atklāšana – plkst. 10.00. Kamēr komandu dalībnieki gatavos meistarstiķus ar ko pārsteigt žūriju, ar māmiņdienas koncertu Valkas un Valgas māmiņām uzstāsies abu pilsētu bērnu un jauniešu kolektīvi. Grilēto gaļu vērtēs žūrija, būs arī degustācijas.

Plašāka informācija par pasākuma norisi: Madars Lāns, Rīgas iela 22, Valka, LV-4701, Tālr. +37164725522, +37126446602, E-mail: tib[uz]valka[punkts]lv

Informatīvi atbalsta: Latvijas radio 2, žurnāls “Ievas māja”, “Ziemeļlatvija”, “Delfi Tasty” un www.gadatirgi.lv.

Informāciju sagatavoja Zane Brūvere, Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.