27.04.2015
Slēgta pieteikšanās ar rūpniecības precēm robežtirgus pirmajai dienai

Tā kā šogad Robežtirgū rūpniecības preču tirgošanai paredzēto vietu limits ir izsmelts, slēgta pieteikšanās rūpniecības preču tirgotājiem.

 

Tūrisma informācijas biroja vadītājs Madars Lāns informē, ka vēl līdz 8.maijam ir iespējams pieteikt dalību tirgū: “Šobrīd jau ir pieteikušies 192 tirgotāji un skaits turpina palielināties. Diemžēl rūpniecības preču tirgošanai paredzēto vietu skaits jau ir aizpildīts, tāpēc šīm precēm pieteikšanās ir slēgta uz sestdienu 9.maiju, bet paliek iespēja pieteikt dalību tirgū uz svētdienu, 10.maiju.“ Vēl arvien var pieteikt tirgošanu ar pārtikas precēm, stādiem, kā arī zemnieku un individuālo ražotāju pašu ražotām pārtikas precēm, dārzeņiem, grieztiem ziediem, ar dārzniecību saistītām precēm, ar dzīvniekiem un ar to saistīta inventāra un barības pārdošanu.

 

Viena tirdzniecības vieta ir 3×3 metri. Par dienu jāmaksā 10 eiro, bet par divām – 16 eiro, reģistrējoties iepriekš. Ir iespēja piemērot 50% atlaidi no tirdzniecības vietas maksas maznodrošinātām personām ar nelielu individuālo izstrādājumu daudzumu. Savukārt par tirdzniecību ar daiļamatniecības un amatniecības izstrādājumiem, presi un iespieddarbiem būs jāmaksā vien 5 eiro dienā par vietu un 8 eiro par divām dienām.

 

Robežtirgus ir unikāls ar to, ka tas notiek Latvijā un Igaunijā vienlaicīgi. Šogad divas dienas – notiks 2.Starptautiskais gaļas un desu festivāls, pirmais grilēšanas konkurss “Grils uz robežas”, kultūras un sporta programma, radošās darbnīcas un atrakcijas gan maziem, gan lieliem.

 

Aicinām tirgotājus pieteikt dalību Robežtirgū 2015. To var izdarīt Latvijas-Igaunijas institūtā Semināra ielā 29, Valkā vai zvanot un rakstot Tel: +37164781193, +37129158517, instituts[uz]valka[punkts]lv

 

Plašāka informācija: Madars Lāns, Rīgas iela 22, Valka, LV-4701, Tālr. +37164725522, +37126446602, E-mail: tib[uz]valka[punkts]lv Informāciju sagatavoja Zane Brūvere, Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.