25.03.2015
Valkā un Valgā norisināsies 13.Lielais labdarības robežtirgus

9. un 10. maijā norisināsies garšīgākais pavasara piedzīvojums - 13.Lielais labdarības robežtirgus. Tāpat kā pagājušajā gadā, tirgošanās notiks Latvijas un Igaunijas robežas abās pusēs.

 9.maijā notiks pērn aizsāktā tradīcija – konkurss gaļas ražotājiem jeb 2.Starptautiskais gaļas un desu festivāls. Aicinām piedalīties hobijkulinārus, mājražotājus un uzņēmējus, kas ražo gaļas izstrādājumus. Desu, gaļas izstrādājumu un žāvējumu kvalitāti vērtēs starptautiska žūrija.

10.maijā pirmo reizi tiks rīkots gaļas grilēšanas konkurss, kurā individuālie dalībnieki vai komandas varēs parādīt savas prasmes gaļas marinēšanā un cepšanā. Būs iespēja marinēt gaļu uz vietas, kā arī pārsteigt žūriju un robežtirgus apmeklētājus ar mājās marinētu gaļu. Konkursa dalībnieki tiks vērtēti, labākie - apbalvoti.

Ar konkursa nolikumiem varēs iepazīties Valkas novada mājas lapā www.valka.lv sadaļā “Robežtirgus”. Dalību konkursos var pieteikt, rakstot uz e-pastu sniedze[punkts]ragze[uz]valka[punkts]lv, kā arī zvanot pa telefonu +371 26488684 Sniedzei Ragžei.

Jau tradicionāli Robežtirgus ideja un mērķis ir labdarība un tirgū iegūtie līdzekļi par tirdzniecības vietu nomu un loteriju tiek atvēlēti kādam konkrētam mērķim.

Pērn Robežtirgus organizētāji vienojās ieņēmumus ieguldīt šūpoļu uzstādīšanā uz Valkas – Valgas robežas. Šūpojoties būtu iespēja vienā mirklī pabūt abās valstīs. Šogad mērķis paliks nemainīgs – tirgū ievāktie līdzekļi tiks novirzīti unikālajām šūpolēm, kuras tiks uzstādītas reizē ar Valkas – Valgas centra pārbūves projekta īstenošanu (Robežtirgus laikā informācija par projektu būs pieejama Attīstības un plānošanas nodaļas teltī).

Labdarības loterija, tirgotāju andelēšanās, kultūras programma, strītbols, izklaides bērniem, umurkumurs, balle un citas aktivitātes sagaida robežtirgus apmeklētājus un dalībniekus!

 Amatnieki, mājražotāji, rūpniecības preču tirgotāji un citi tiek aicināti pieteikt dalību Robežtirgū 2015. To var izdarīt Latvijas-Igaunijas institūtā Semināra ielā 29, Valkā vai zvanot un rakstot Tel: +37164781193, +37129158517, instituts[uz]valka[punkts]lv

 Tradicionāli robežtirgus laikā notiek arī labdarības loterija, kuras balvu fondu veido uzņēmēju, iestāžu un privātpersonu saziedotās lietas. Pieteikt balvas loterijai var zvanot vai rakstot loterijas rīkotājiem - Tūrisma informācijas birojam (Tālr.: 64725522, 26446602, tib[uz]valka[punkts]lv ), Valkas Rotari klubam 26120361 un Valkas jauniešu domei 26676933, kā arī vienkārši tās nogādāt Rīgas ielā 22, Valkā.

Informatīvi atbalsta: Latvijas radio 2, žurnāls "Ievas māja", "Delfi Tasty"

Desu_konkurss_nolikums

Valga-Valka cepšanas nolikums

 Informāciju sagatavoja: Tūrisma informācijas biroja vadītājs Madars Lāns

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.