13.05.2013
XI Lielais Labdarības Robežtirgus noslēdzies, paldies visiem!

Sestdien, 11.maijā Valkā, Lugažu laukumā valcēniešus un pilsētas viesus priecēja tradicionālais Lielais Labdarības Robežtirgus. Šajā gadā visi tirgū iegūtie līdzekļi tika ziedoti Jāņa Cimzes vaska figūras izveidei Valkas novadpētniecības muzejā par godu Latvijas un Igaunijas kultūras un izglītības pamatlicēja un latviešu kora mūzikas 200 gadu jubilejai nākamajā gadā. Tirgus ienākumi – Ls 1718,50.

 

Šogad tirgū kopumā piedalījās ap 170 tirgotāju – ar daiļamatniecības un amatniecības izstrādājumiem, zemnieku un individuālo ražotāju pārtikas precēm, stādiem, plaša patēriņa pārtikas precēm, rūpniecības un saimniecības precēm. Tirgotāji bija sabraukuši no Rīgas, Valmieras, Cēsīm, Siguldas, Skrīveriem, Allažiem, Balviem, Valkas, Smiltenes, Maltas, Rēzeknes, Alūksnes, Gulbenes, Kocēnu, Pūres, Limbažu, Madonas, Naukšēnu, Ogres, Salacgrīvas u.c. novadiem un pilsētām, kā arī no Igaunijas. Lielākā daļa bija Robežtirgus pastāvīgie tirgotāji, bet bija arī tādi, kas gadatirgū ieradušies pirmo reizi. Papildus tirgošanās priekam, apmeklētāji varēja baudīt kultūras programmu, kurā šogad plaši pārstāvēti bija igauņu kolektīvi, kā arī dažādas atrakcijas no atrakciju parka „Lec un minies”, zirgu izjādes ar zirgiem no Z/S „Kalnbundas”, bija iespēja izmēģināt spēkus umurkumurā, piedalīties Valgas slimnīcas ātrās palīdzības atrakcijā, darboties Jauniešu domes rīkotajās radošajās darbnīcās, iegādāties Valkā un Valgā populāru cilvēku ceptās labdarības desiņas, kuras ziedoja Valkas gaļas pārstrādes uzņēmums SIA „Servilat”. Tradicionāli lielu popularitāti guva Valkas Rotari kluba, Valkas Jauniešu domes un Tūrisma informācijas biroja rīkotā Labdarības loterija, kuras balvu fondu veidoja Valkas un tuvējās apkārtnes uzņēmumu, iestāžu un privātpersonu saziedotās lietas. Ņemot vērā šā gada tirgus labdarības mērķi, loterijas balvu fonda izveidē liela loma bija Igaunijas atbalstam – no 500 loterijas balvām 130 bija sarūpējuši 20 uzņēmumi un organizācijas no Valgas, Otepes un Tartu.

 

Paldies Labdarības loterijas fonda veidotājiem: SIA Valkas meliorācija, veikals Kameja, SIA Arka +, SIA Valkas MD, Valkas aptieka, IU Skoders, Valkas pamatskola, Valkas pamatskolas mājturības skolotājs Andrejs Rācenis un 9.klašu skolēni, Gaļina Villa, Sigita Zariņa, Ruta Žubule, veikals Elston, EFN Baltija, Gjensedige apdrošināšana, veikals Freko, Juris Ganinš, salons Astra, Valkas novadpētniecības muzejs, Kodak fotocentrs, Veikals Vivo mežam un dārzam, veikals Latvijas preces, biedrība Atbalsts Valkai, SIA Aroda partneri, veikals Mix, Valkas novada Izglītības pārvalde, Valkas kultūras nams, SIA Virši –A, biedrība Valkas florbols, SIA Pepi Rer, SIA Pedelīte, TLMS Saulīte, Aija Cimdiņa, SIA K, veikals TOP, Aida Miķelsone, Valdis Rogainis, Pūres dārzniecība, laikraksts Ziemeļlatvija, Z/s Lēpes, Kārķu pamatskola, Ērģemes pamatskola, SIA LLKC Valkas nodaļa, SIA Cellīši un partneri, Iveta Markova, SIA Valdis un veikals Mājai un dārzam, Dzintra Auzāne, Vents Zālītis, Ņ.Blūmas ārstnieciski kosmētiskais salons, salons Pauze, Sarmīte Vilciņa, Valgas pilsētas dome, Valgas pilsētas valde, Valgas kultūras un interešu centrs, Valgas Patriotiskās audzināšanas muzeja pastāvīgā ekspozīcija, Valgas apriņķa attīstības aģentūra, Veikals SELVER, AS ATRIA EESTI, Heshburger Valga, Valgas apriņķa valde un pašvaldību savienība, Valgas slimnīca, Hotel Metsis, laikraksts Valgamaalane, Aura akvaparks Tartu, Ahhaa zinātņu centrs Tartu, Valgas apriņķa Profesionālās izglītības centrs, Sereno Reisid, Pühajärve SPA, Voorimehe pubi. Valkas novadpētniecības muzejs visus ziedotājus un brīvprātīgos organizētājus aicina pie sevis uz muzeja bezmaksas apmeklējumu, kā arī pēc skulptūras atklāšanas – uz kopīgu foto. Lielo Labdarības Robežtirgu organizēja Valkas novada dome – Valkas novada Tūrisma informācijas birojs, Valkas pilsētas kultūras nams, Valkas pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļa, sadarbībā ar Valkas pilsētas tirgu, Valkas Dāmu klubu, Valkas Rotari klubu, Valkas jauniešu domi. Paldies visiem, kas ieguldīja savu brīvprātīgo darbu un labdarību!

 

Papildus informācija Tūrisma informācijas biroja vadītāja Anita Tannenberga, +37164725522, +37126446602, tib[uz]valka[punkts]lv

Lielais Labdarības robežtirgus 2013
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.