09.10.2014
Zināmi 13.Lielā labdarības robežtirgus datumi

Pagājušajā nedēļā Valkas novada domē tikās Lielā labdarības robežtirgus organizatori, lai vienotos par nākamā gada pasākuma norisi.  Īpaši priecīga ziņa tirgus apmeklētājiem ir tā, ka 2015.gadā Robežtirgus norisināsies divas dienas – 9. un 10.maijā! Tāpat kā pagājušajā gadā, tirgošanās notiks Latvijas un Igaunijas robežas abās pusēs.

Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis ir gandarīts, ka pēc ilgāka laika viens no gada visgaidītākajiem notikumiem Valkā būs nedēļas nogales pasākums: “Tā būs lieliska izklaide divu dienu garumā ar interesantu un pārdomātu kultūras un sporta programmu, balli. Īsos vārdos – tā būs patīkamā savienošana ar lietderīgo”.

Pasākums nākamgad solās būt vērienīgs. Ir zināms, ka nākamgad robežtirgus laikā pirmo reizi Latvijā notiks starptautisks grila festivāls! Tāpat turpināsies šogad aizsāktā tradīcija - konkurss gaļas ražotājiem jeb 2. Starptautiskais gaļas un desu festivāls”. Gaļas izstrādājumu, desu un žāvējumu kvalitāti vērtēs žūrija, un tāpat kā pagājušajā gadā apmeklētājiem būs iespēja nogaršot ražotāju gardos izstrādājumus.

Jau tradicionāli Robežtirgus ideja un mērķis ir labdarība, un tirgū iegūtie līdzekļi par tirdzniecības vietu nomu, loteriju un labdarības desiņām tiek atvēlēti kādam konkrētam mērķim.

Pērn Robežtirgus organizētāji vienojās ieņēmumus ieguldīt unikālu šūpoļu uzstādīšanā uz Valkas – Valgas robežas.  Šūpojoties būtu iespēja vienā mirklī pabūt abās valstīs. Tā kā pagājušajā gadā Robežtirgus laikā savāktā summa - 2870 eiro bija nepietiekama šūpoļu izveidei, mērķis paliks nemainīgs - arī nākamgad tirgū ievāktie līdzekļi tiks novirzīti šūpoļu uzstādīšanai.

Zane Brūvere

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.