28.09.2021
Izstādes un notikumi Vijciemā oktobrī

1. oktobrī plkst. 17.00 Vijciema tautas namā muzikāla vakarēšana “Rudens valsis”.

 

1.oktobris – Starptautiskā senioru diena. Uz pasākumu laipni aicināti seniori, kuri var uzrādīt Covid-19 sertifikātu, kas apliecina vakcināciju vai vīrusa izslimošanu. Dalība pasākumā iepriekš ir jāpiesaka pa tālruni 29386820 līdz 30. septembrim.

 

29. oktobrī plkst. 18.00 Vijciema tautas namā jauna latviešu spēlfilma/komēdija “Tizlenes”.

 

Filma ne tikai jauniešiem, bet arī tiem, kas ir bijuši! Ir 1999. gads, tuvojas Millenium svinības. Trīs devītklasnieces Sarmīte, Sveta un Katrīna ir nolēmušas mainīt savu dzīvi un no klases apsmietākajām “tizlenēm” pārvērsties par skolas populārākajām meitenēm. Iedvesmojoties no Holivudas filmām un seriāliem, draudzenes nolemj, ka vienīgā izeja ir ierasties izlaidumā ar klases spicākajiem čaļiem. Taču, kad izfantazētie plāni gandrīz izbojā patiesu draudzību, meitenēm nākas saprast, ka izlikšanās par to, kas neesi, nenes nedz laimi, nedz stilīgumu, un dzīvē viss nenotiek kā kino.

 

No 1. līdz 29. oktobrim Vijciema tautas namā skatāma Mildas Bīrītes gleznu izstāde.

 

Milda Bīrīte ir dzimusi 1909.gada 23.janvārī Valkā. Sākotnēji studējusi ekonomiku. 1949.gadā beigusi Latvijas Valsts Mākslas akadēmijas Ģ.Eliasa vadīto stājglezniecības darbnīcu ar diplomdarbu "Mākslas akadēmijas bibliotēka". Strādājusi kombinātā „Māksla”, pedagoģiskajā darbā Rīgā, kā arī veikusi noformēšanas darbus. Milda Bīrīte ir gleznojusi krāsainas un sulīgas ainavas, portretus, ziedus un marīnas. Strādājusi eļļas tehnikā reālisma manierē un savā daiļradē kopusi latviešu gleznieciskās skolas principus.

 

No 1. līdz 31. oktobrim Vijciema tautas nams aicina piedalīties foto akcijā “Rudens Vijciema pusē”, kopīgas galerijas veidošanai.

 

Bildes sūtāmas uz e-pastu:  vita.berzina@inbox.lv  vai WhatsApp 29386820, norādot savu vārdu un uzvārdu.

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.