10.01.2017
Vijciemā viesosies Blomes amatierteātris

Ceturtdien, 12. janvārī plkst.19.00 Vijciema tautas namā viesosies Blomes amatierteātris ar P. Putniņa izrādi “Pie puķēm, kur ģimenei pulcēties”.

Teātra režisore Gita Skadiņa stāsta: “Tā skaitās traģikomēdija, bet es to saucu par ģimenes sāgu. Stāsts ir par stipru latviešu sievieti, pie kuras dzīvo visi viņas precētie bērni un kura nepieļauj kompromisu. No malas viss izskatās skaisti un labi, bet vai tā ir patiesībā...” G. Skadiņa ieintriģē noskatīties izrādi.

“Blomēnieši režisores Gitas Skadiņas vadībā izvēlējušies skatītāju vērtējumam sniegt lugu, kuru autors veidojis kā sadzīvisku ainiņu virkni, kas sākumā šķiet vienkāršs stāstījums, bet pamazām atklājas likteņi, kas burtiski ievelk notiekošajā.  Šis iestudējums ir no tiem, kas nelaiž vaļā ne tikai mājupceļā no izrādes, bet arī liek aizdomāties  pēc dienas un divām” - teikts portālā Ziemeļlatvija.

Lomās: Lolita Plūme, Laura Nulle, Ieva Celma, Arta Valentinoviča, Ginta Nulle, Dace Celma, Vitauts Celms, Guntra Dūle un Mārtiņš Kalns. Jāpiebilst, ka izrāde ir divās daļās. 

Ieejas maksa 2 EUR.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Vijciema pagasta tautas nama vadītāja

Vita Bērziņa

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.