30.12.2015
Valkas māmiņas dāvā siltumu Valgā dzimušajiem bērniņiem

Gadu mija ir labo darbu un dāvināšanas laiks. Latvijā norisinās vairākas labdarības akcijas. Arī Valkā šoziem īpašu pārsteigumu Valgas slimnīcas jaunajām māmiņām sagādāja valcēnietes Diāna Aņina un Baiba Karpova.

 

Abas Valkas māmiņas šodien Valgas slimnīcā dzimušajiem bērniņiem dāvināja 40 pašdarinātus, siltus cepurīšu un čībiņu komplektus. Šobrīd slimnīcā atrodas trīs jaundzimušie, kuriem abas valcēnietes pasniedza noderīgās un no sirds darinātās dāvaniņas.

 

Šī iniciatīva turpina pērn īstenotā projekta “Jaunās māmiņas divās valstīs – vienā pilsētā” aizsākto koncepciju un idejas.

 

Māmiņas saka lielu paldies Valkas novada domei, Valkas BJC “Mice” direktorei Kristīnei Ganiņai, Valgas slimnīcas pārrobežu sadarbības projektu vadītājai Everitai Pukinskai, kā arī Valkas novada Tūrisma informācijas birojam par atbalstu idejas realizēšanā. Projekta aktīvistes Diāna Aņina un Baiba Karpova teic milzīgu paldies māmiņām, kuras kopā ar brīnumaino komandu radīja pasakainus komplektiņus Valgā dzimušajiem bērniņiem, uzsverot, ka bez šo māmiņu dalības šī ideja nemaz nebūtu realizējama: Ilzei Lucai, Zentai Ādamsonei, Ingai Anžei, Anetei Zalužinskai, Sandai Strazdiņai, Ditai Ostapko, Tatjanai Oskinai, Viktorijai Putnai, Vitai Cielavai un Andrai Evertei.

 

“Patiesi liels prieks, ka uzdrošinājāties šajā darbpilnajā laikā atrast brīvu mirkli, lai radītu brīnumu un sirds siltumu Valgā dzimušajiem bērniņiem”, teic Diāna un Baiba. “Lai nezūd drosme uzdrīkstēties un spēja darīt labu, negaidot no tā kādu ieguvumu sev! Bērniņu vecāku smaidi ir mūsu labākā dāvana!”

 

Jaunās māmiņas ļoti cer, ka Latvijas un Igaunijas lēmējinstitūcijām izdosies atrisināt dvīņu pilsētu problēmjautājumus veselības jomā, lai māmiņas no Valkas varētu dzemdēt Valgā. Arī Valgas slimnīcas pārstāvji cer, ka jautājums tuvākajā laikā tiks atrisināts.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.