17.02.2021
Aicinām iesniegt ieteikumus aktīvās atpūtas zonas labiekārtošanai Valkā

Redzot iedzīvotāju lielo interesi par mākslīgi izveidoto kalniņu Raiņa  - Lielās Jaunās ielas - Valdemāra ielas teritorijā šoziem, Valkas novada domes deputāti un speciālisti 12.februāra Attīstības lietu komitejā pārrunāja kalniņa un apkārtējās teritorijas turpmāko attīstību.


Komitejas dalībnieki vienojās par to, ka ir nepieciešama kopšanas cirte mežiņa teritorijā pie dzelzceļa sliedēm "Gaisa tilta" rajonā un kalniņa labiekārtošana, vienlaicīgi atrisinot jautājumu par tā izgaismošanu vakara stundās (iespējamos variantus piedāvās Guntis Miglavs, SIA "Valkas Gaisma").


Teritoriju plānots izveidot kā aktīvās atpūtas zonu valcēniešiem, vienlaikus sakārtojot pilsētvidi, kas dotu iespēja baudīt skaistu un sakoptu vidi izbraucot ar sliežu velosipēdiem.


Līdz 31. martam aicinām iesūtīt ieteikumus aktīvās atpūtas zonas izveidošanai, tas ir gan kalniņa, gan visas teritorijas starp Raiņa - Lielās Jaunās ielas - Valdemāra  - Valmieras  - Poruka ielām (kartē teritorija iezīmēta ar robežu violetā krāsā) labiekārtošanai uz e-pastu gunta.smane@valka.lv.

 

Informāciju sagatavoja:

Gunta Smane

Attīstības un plānošanas

nodaļas vadītāja

t.26463408

gunta.smane@valka.lv

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.