Dzīvnieku patversme

Valkas novada domes dzīvnieku patversme „Nagliņas” Vienības gatvē 37, Valkā.

Atgādinām, ka par visiem klaiņojošiem vai bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušajiem dzīvniekiem, iedzīvotājiem ir jāziņo pa telefonu 26 12 74 30, vetārsta palīgam Ingai Balterei.

 

Dzīvnieka īpašnieks 14 dienu laikā savu dzīvnieku var saņemt, sedzot visus izdevumus, kas saistīti ar tā ķeršanu, transportēšanu un uzturēšanu. Suņa vai kaķa īpašniekam jāuzrāda dzīvnieka vakcinācijas apliecība. Ja 14 dienu laikā dzīvnieka īpašnieku nebūs izdevies atrast, patversmei ir tiesības dzīvnieku atdot citai personai.

Saņemot savu jauno mīluli, ir iespēja ziedojuma kārbā atstāt naudu dzīvnieku barības iegādei, kas ļaus pēc iespējas ilgāk paturēt dzīvniekus patversmē un meklēt tiem jaunus saimniekus.

 

Interesenti, kuri nolēmuši dot pajumti kādam patversmē ievietotam dzīvniekam vai vēlas palīdzēt patversmei ar materiālu ziedojumu, var zvanīt vetārsta palīgam Ingai Balterei - telefons 26 12 74 30. 

Ziedot naudu patversmei var Valkas novada domes ziedojumu kontā AS SEB Banka LV15UNLA0050014343001, ar norādi - Dzīvnieku patversmei "Nagliņas"

 

Valgas dzīvnieku patversme:

http://valga.varjupaik.ee/

Tel.+372 529 9880

valga@varjupaik.ee  

Valkas novada domes dzīvnieku patversmē „Nagliņas” mītošie dzīvnieki meklē mīlošus un gādīgus saimniekus. Aicinām atsaukties cilvēkus, kuri vēlas kādam no šiem dzīvniekiem dot mājas.

 

  • Suņu puika (5-6 gadus vecs, labs sargs, foto
  • Ruds kaķis  (2-3 gadus vecs, kastrēts runcis, draudzīgs, foto)
  • Raiba kaķenīte (2-3 gadus veca, mīlīga, foto)
  • Suņu meitene (5-7 gadus veca, ļoti draudzīga, foto)

 

 

Interesentiem, kuri nolēmuši dot pajumti kādam patversmē ievietotam dzīvniekam, zvanīt vetārsta palīgam Ingai Balterei - telefons 26 12 74 30.

 

 

>