12.10.2020
Izņēmums paliek spēkā - Valkas/Valgas pašvaldību iedzīvotāji var neievērot pašizolāciju, ja nav pārkāpuši vietvaru robežas

No 12. oktobra, šķērsojot Latvijas Republikas robežu jāaizpilda elektroniskā anketa, kas pieejama no jebkuras viedierīces un aizpildāmas īpašā tīmekļvietnē covidpass.lv.

 

Valkas novadā un Valgas pagastā (Igaunijas Republika) deklarētajiem iedzīvotājiem elektroniskā apliecinājuma anketa jāiesniedz vienu reizi 30 dienās.

 

Pēc anketas aizpildīšanas, uz e-pastu atnāks sistēmas automātiski sagatavots e-pasts, kurā minēts, ka jāievēro pašizolācija, bet uz Valkas novadā un Valgas pagastā (Igaunijas Republika) deklarētajiem iedzīvotājiem šis NEATTIECAS!

 

Atgādinām, ka spēkā esošajos Ministru kabineta noteikumos Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" 58.5 punktā noteikts, ka 10 dienu pašizolācija NETIEK attiecināta uz Valkas novadā un Valgas pagastā (Igaunijas Republika) deklarētajiem Eiropas Savienības dalībvalstu pilsoņiem un pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kuri ikdienā šķērso Latvijas Republikas sauszemes robežu ar Igaunijas Republiku, ja viņi nepārvietojas ārpus Valkas un Valgas pašvaldību administratīvajām teritorijām.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis,

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.