15.06.2020
ZAAO ceturto gadu Ilgtspējas indeksā saņem zeltu

 

Jau ceturto gadu pēc kārtas SIA “ZAAO” (ZAAO) Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta rīkotajā Ilgtspējas indeksā novērtēts ar Zelta kategorijas godalgu. Zelta kategorijas iegūšana apliecina, ka uzņēmums demonstrē atklātību un caurskatāmību, tiecas paplašināt un pielāgot savus riska vadības procesus, kā arī korporatīvās atbildības stratēģijā iekļauj skaidrus un izmērāmus mērķus.

 

Ingrīda Gubernatorova, ZAAO Attīstības daļas vadītāja: “Liels paldies visam ZAAO kolektīvam un vadībai par paveikto darbu - uzņēmuma izaugsmei ļoti nozīmīgi ir mūsu cilvēki!

 

Kompetenču attīstība, attieksme pret vidi, darbinieku drošību un veselību, atbildība nākamo paaudžu priekšā un nemitīga tiekšanās pēc uzlabojumiem - tās ir vērtības, kas palīdz mums kopīgi sasniegt izvirzītos mērķus un neapstāties attīstībā, pilnveidojot savus procesus un komunikāciju par būtiskiem ilgtspējas aspektiem.”

 

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītas metodoloģijas, palīdzot Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Uzņēmumi tiek vērtēti  piecās galvenajās darbības jomās: stratēģija, sabiedrība, vide, tirgus attiecības un darba vide.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Leimane

SIA “ZAAO” sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.