24.10.2018
Aicina piedalīties aptaujā par veselības stāvokli un paradumiem Valkas novadā

Eiropas Sociālā fonda projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valkas novadā” (id. Nr. 9.2.4.2./16/I/035) ietvaros, tiek organizēta Valkas novada iedzīvotāju aptauja par veselības stāvokli un paradumiem.

 

Aptaujas mērķis ir veikt Valkas novada iedzīvotāju aptauju, lai noskaidrotu veselības stāvokli un veselības paradumus un to, vai un cik iedzīvotāji būs mainījuši paradumus un pievērsušies veselīgam dzīvesveidam projekta ieviešanas laikā no 2017.gada līdz 2019.gadam.

 

Trīs gadu laikā ir plānoti 4 aptaujas posmi un katrā ir plānots iesaistīt ap 500 respondentiem. Šis ir  3. aptaujas posms , aicināti piedalīties visi, arī tie, kas jau piedalījās 1. un 2. aptaujas posmā. 

 

Aptauja tiek veikta ESF līdzfinansētā projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valkas novadā”, Nr. 9.2.4.2/16/I/035 ietvaros un Jūsu sniegtā informācija tiks izmantota tikai šī projekta ietvaros nepieciešamajam pētījumam, tā netiks nodota citiem.

 

 

Aicinām visus Valkas novada iedzīvotājus būt atsaucīgiem un piedalīties aptaujā!

 

Aptauja tiks veikta uzrunājot cilvēkus dalībai individuāli un aptaujas anketa ir pieejama arī elektroniski:  https://webanketa.com/forms/68rkae1h60qpcc1n6mrkac34/

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Gunta Smane

Valkas novada dome

Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja, 26463408

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.