14.11.2019
Ar svinīgo pasākumu atklāta ražošanas ēka Varoņu ielā 39A, Valkā

 

2019. gada 13. novembrī Valkā, Varoņu ielā 39A tika atklāta jaunā ražošanas ēka, kas izveidota Eiropas Savienības fonda projekta “Ražošanas teritorijas izveidošana atjaunojot degradēto teritoriju Valkā” ietvaros.

 

Atklāšanas pasākumā ievadrunu teica Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis, īsumā pastāstot par projektu, ražošanas ēkas izveidi un tā nozīmīgumu. Pateicības vārdus un gandarījumu par pabeigto darbu izteica arī SIA „PepiRer“ valdes priekšsēdētājs Imants Šteins un AS “RERE Grupa” valdes priekšsēdētājs Guntis Āboltiņš – Āboliņš.

 

Pēc svinīgās lentes pārgriešanas, pasākuma apmeklētājiem bija iespēja apskatīt jaunās ražotnes telpas un ēkas 3. stāvā patīkamu pārsteigumu – muzikālu priekšnesumu ar “Iglu Soft Blocks” klucīšiem bija sagatavojuši Valkas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Pasaciņa” audzēkņi.

 

2018.gada martā tika uzsākti ražošanas teritorijas Valkā, Varoņu ielā 37A, 39A būvdarbi un 2019. gada novembrī ēka tika nodota ekspluatācijā.

 

Projekta rezultātā  uzbūvēta jauna ražošana ēka 4143.1 m2 platībā un ar to saistītā infrastruktūra, labiekārtota teritorija un  veikta jaunu industriālo pieslēgumu ierīkošana.

 

Jaunās ražošanas ēkas nomas tiesības izsoles rezultātā ieguva vietējais uzņēmums SIA “PEPI RER”, kas jaunuzbūvētās ēkas izmantos, lai paplašinātu ražošanas kapacitāti.

 

Aktivitātes īstenotas, lai veicinātu ilgtspējīgas ražošanas teritorijas izveidošanu un uzņēmējdarbības attīstību, palielinātu privātās investīcijas, sekmētu nodarbinātību un ekonomisko aktivitāti pašvaldībā.

 

Projekts tika īstenots darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 5.6.2.specifiskā atbalsta mērķa “Teritorijas revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām” ietvaros. Projekta aktivitātes kopējās izmaksas 3719259,51 EUR, t.sk., ERAF finansējums 2493905,22 EUR un valsts budžeta dotācija 132030,27 EUR.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Jaunās Varoņu ielas ražošanas ēkas atklāšana Valkā (I.Leitis)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.