05.10.2022
Turpinās Ērģemes pamatskolas iekštelpu atjaunošanas un āra teritorijas labiekārtošanas būvdarbi

Ērģemes pamatskolā veiksmīgi noris pirmsskolas izglītības grupas telpu un kāpņu telpas vienkāršotās atjaunošanas un izglītības grupu rotaļu zonas teritorijas labiekārtošanas būvdarbi.

 

Projekta “Ērģemes pamatskolas pirmsskolas izglītības grupas telpu un kāpņu telpas vienkāršotā atjaunošana” kopējais investīciju projekta finansējums ir 234 568,12 EUR, tai skaitā piešķirtais valsts budžeta līdzfinansējums projekta īstenošanai ir 199 382,90 EUR, Valkas novada pašvaldības – 35185,22 EUR. Būvdarbus veic SIA “Valkas būvnieks”, atbilstoši SIA “KPB PROJEKTĒTĀJS.LV” izstrādātajam būvprojektam. Apjomīgākie būvdarbi jau ir paveikti, un tuvākajā laikā plānots pabeigt atlikušos sīkdarbus.

 

Projekta mērķis ir pašvaldības pakalpojuma infrastruktūras attīstība, veicot Ērģemes pamatskolas pirmsskolas grupu telpu, zāles un kāpņu telpas vienkāršoto atjaunošanu, lai radītu kvalitatīvu pirmskolas iestādes pakalpojuma pieejamību.

 

Projekta "Ērģemes pamatskolas pirmsskolas izglītības grupu rotaļu zonas teritorijas labiekārtošana" kopējais investīciju projekta finansējums būvdarbiem ir 494864.53 EUR, tai skaitā piešķirtais valsts budžeta līdzfinansējums projekta īstenošanai ir 400 617,10 EUR, Valkas novada pašvaldības – 94247,43 EUR. Būvdarbus veic SIA “TurTas” un tos plānots pabeigt 2023. gada pirmajā pusē.

 

Investīciju projekta rezultātā ir plānots nodrošināt vides pieejamību iestādēm, kuras atrodas ēkā "Čiekuriņi", paredzot stāvvietas šo iestāžu klientiem (t.s. ar īpašām vajadzībām), bērnu vecākiem, sakārtot nožogojumu, bibliotēkas āra lasītava, gājēju ceļu tīkls un izveidot apgaismojumu šajās teritorijās, kā arī (150 m) pievadceļam līdz skolai, bērnudārzam un pārējām iestādēm.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis,

Valkas novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciālists

Ērģemes pamatskolas iekštelpu atjaunošanas un āra teritorijas labiekārtošanas būvdarbi (I.Leitis)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.