22.11.2018
Valkas – Valgas pašvaldību mājražotāju mācību brauciens

 

 

21.novembrī Valkas un Valgas pašvaldībās darbojošies mājražotāji devās mācību braucienā, lai iepazītu mazo ražotāju un lauksaimniecības produkcijas pārstrādātāju darbu Vidzemes reģionā. Vizītes laikā tika apmeklēta šokolādes ražotne Trikātā, jogurta un citas piena produkcijas ražošanas uzņēmums - zemnieku saimniecība “Veckūkuri”, Valmiermuižas alus darītava un siera ražotne Raunā.

 

Vizītes laikā dalībnieki varēja savstarpēji padalīties ar pieredzi, iepazīstot kaimiņu valsts pieredzi un apmeklējot četrus Vidzemes novada ražotājus, iepazīt to ražošanas procesus un pārdošanas organizēšanu, kā arī nodegustēt ražotāju produkciju.

 

Mācību brauciens tika līdzfinansēta no INTERREG Igaunijas – Latvijas programmas projekta „Pārrobežu darba tirgus integrācija un nodarbinātības veicināšana“, projekta Nr. EstLat-40 un šis bija otrais no projekta ietvaros četriem plānotajiem mācību braucieniem (pirmais notika šī gada maijā un tā dalībnieki bija kafejnīcu un viesnīcu īpašnieki, un vizītes laikā tika apmeklēta viesnīcu un ēdināšanas  jomā darbojošies Pērnavas uzņēmēji). Šī projekta ietvaros nākošais mācību brauciens ražošanas uzņēmumu pārstāvjiem ir plānots 2019.gada pavasarī.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Gunta Smane

Attīstības un plānošanas

nodaļas vadītāja

 

 

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.