03.12.2020
Orientēšanās spēle "walk VVALK" Valkā un Valgā no 12. līdz 27.decembrim

 

No 12. līdz 27. decembrim Valkā un Valgā (vai tikai vienā pilsētā) ikvienam ir iespēja doties orientēšanās piedzīvojumā svaigā gaisā ar savu mobilo tālruni un no jauna iepazīt dvīņu pilsētas.

 

Interreg Igaunijas-Latvijas programma kopā ar “Tūrists savā pilsētā” ir sagatavojusi un aicina ikvienu interesentu piedalīties aizraujošā spēlē “walk VVALK”, izmantojot Roadgames aplikāciju mobilajā tālrunī.

 

Aplikāciju iespējams lejuplādēt "Google Play Store" (Android tālruņiem) un  "App Store" (Apple tālruņiem) lietotnēs.

 

Lai rezultāts būtu pēc iespējas veiksmīgāks un punktu skaits augstāks, jāņem pilnībā uzlādēts mobilais tālrunis ar jau ielādētu Roadgames aplikāciju, jāieliek kabatā uzlādes akumulators, jāiepazīstas ar spēles instrukciju, jāsaģērbj gan sevi, gan pirkstiņus darbam uz ekrāna atbilstoši tā brīža laika apstākļiem, kā arī jānoskaņo pelēkās šūniņas daudzu jo daudzu uzdevumu izpildei. Spēlei atvēlētas 2 stundas.  

 

Piedalīties spēlē var individuāli vai komandās. Katrā komandā drīkst būt 2 vai līdz 5 dalībniekiem, kas ir vienas mājsaimniecības locekļi. Veidojot komandu, jāņem vērā valstī noteiktie epidemioloģiskie drošības nosacījumi. Aicinām ievērot distanci starp citiem spēles dalībniekiem un izvairīties no pulcēšanās. Spēli var spēlēt arī tikai vienā no pilsētām. 

 

5 veiksmīgākās komandas un 5 individuālie spēlētāji ar visaugstāko punktu skaitu saņems EstLat tūrisma pieredzes balvas 150, 120 un 100 eiro vērtībā komandām un 70, 50, 30 eiro vērtībā individuāliem spēlētājiem. Uzvarētājas komandas un individuālos spēlētājus Interreg Igaunijas-Latvijas programmas sekretariāts paziņos nedēļas laikā pēc spēles. 

 

Katrs spēles dalībnieks, neatkarīgi no rezultāta, varēs saņemt speciālu Eiropas sadarbības dienas pārsteiguma balvu. Uzrādot telefonā izspēlētu spēli, balvas varēs saņemt Valkas Tūrisma un informācijas birojā vai "Virši Valka" degvielas uzpildes stacijā (Latvijā), vai Valgas Apmeklētāju Centrā vai lielveikalā "Valga SELVER" (Igaunijā).

 

Vairāk par spēli, tai skaitā latviešu un igauņu valodās, var uzzināt Igaunijas-Latvijas programmas Facebook lapā.  


Valgas-Valkas dvīņu pilsētas jaunā centra projektu, kura kopējais budžets ir 5,3 miljoni eiro, bet atbalsts no Eiropas reģionālā attīstības fonda 3 miljoni eiro, finansē Interreg Igaunijas-Latvijas programma.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Vineta Šnore,

Igaunijas-Latvijas programmas konsultante

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.