16.03.2014
Sarkanā Krusta Valkas komitejā iespēja apgūt pirmo palīdzību

Katru gadu Latvijā nelaimes gadījumos gūst savainojumus tūkstošiem cilvēku un simtiem zaudē dzīvību. Ikviens no mums var kļūt par cietušo, aculiecinieku un pirmās palīdzības sniedzēju, tādēļ ir ļoti svarīgi apgūt pirmās palīdzības sniegšanas iemaņas, lai prastu palīdzēt gan sev, gan nebaidītos sniegt palīdzību nelaimē nokļuvušajiem. Pirmā palīdzība ir ātra, tūlītēja palīdzība, ko cietušajam (saslimušajam) dzīvībai vai veselībai kritiskā stāvoklī, savu zināšanu un iespēju apjomā, sniedz personas, neatkarīgi no sagatavošanās un ekipējuma, līdz brīdim, kad tiek sniegta profesionāla neatliekamā medicīniskā palīdzība.

LSK ir sertificēta  pirmās palīdzības apmācītājorganizācija, kurai, saskaņā ar mācību programmām, ir atļauts veikt pirmās palīdzības sniegšanas apmācības paaugstināta riska iedzīvotāju grupām un profesijām, ieskaitot transportlīdzekļu vadītājus. LSK Valkas komiteja organizē pirmās palīdzības kursus atbilstoši 2012.gada 14.augusta MK noteikumiem Nr.557 „Noteikumi par apmācību pirmās palīdzības sniegšanā.”

Apmācības ilgst  2 dienas, pirms apmācībām jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.  Apmācībām var pieteikties, iepriekš piezvanot vai uzrakstot pa e-pastu.

 

Kontakti : mob.26749431 , e-pasts galina[punkts]sokolova[uz]apollo[punkts]lv  vai rudziteginta[uz]inbox[punkts]lv

 

Apmācību beigās tiek izsniegta apliecība, kas derīga autovadītājiem un ieroču nēsātājiem 5 gadus.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.