03.12.2015
Valkas dāmu klubs saņem Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu

Šogad Borisa un Ināras Teterevu fonda programmas “Nāc un dari! Tu vari!” atbalstu saņēmušas 57 Latvijas biedrības un nodibinājumi, kuru darbība aptver 50 Latvijas novadus. Tostarp decembra pirmajā nedēļā atbalstītas jaunas aktivitātes septiņās rosīgās organizācijās, arī biedrībā “Valkas dāmu klubs”.

 

Biedrība pazīstama pilsētā un novadā ar savu rosīgo darbību kultūras jomā. Literārie konkursi bērniem, oriģinālas idejas vides sakopšanā ikdienā un svētku reizēs, pulcēšanās rokdarbu klubiņā, deju grupas nodarbības – tas viss piepilda kluba dalībnieču laiku Valkā. Īpašā cieņā šeit ir dziedāšanas tradīcijas. Senioru kora “Dziesmu rota” rīkotos sadziedāšanās pasākumus apmeklē kupls skaits interesentu, jo tajos vienmēr var uzzināt ko jaunu, satikt sen neredzētas paziņas un kopā no sirds izdziedāt mīļākās dziesmas. Kluba rīkotie sadraudzības pasākumi, labdarības koncerti un līdzdalība novada kultūras pasākumos Valkas senioriem palīdz saglabāt prieku un optimismu, turklāt jaunie tautas tērpi, kas būs iegādāti par fonda finansējumu projektā “Dziedāsim mūža garumā!” (EUR 1`706), stiprinās dziedātāju pašapziņu un lepnumu par savu veikumu, iepriecinot vismaz 800 cilvēku tikai viena gada laikā vien.

 

Šonedēļ fonda programmas „Nāc un dari! Tu vari!” ietvaros atbalstu saņēma septiņas biedrības: Ventspils novada biedrība „Invalīdu biedrība “Labas pārmaiņas”, Cēsu invalīdu biedrība, Talsu novada krīžu centrs, Siguldas biedrība “Cerību spārni”, biedrība “Valkas dāmu klubs”, biedrība “Otrā māja dzīvniekiem” no Daugavpils novada un biedrība „Pieaugušo attīstības projekts” no Varakļāniem.

Līgumu parakstīšanas fotogaleriju sk. šeit: https://failiem.lv/u/zdtvemuh

Visas biedrības un nodibinājumi, kas saņēma fonda atbalstu, ar savu rosību bagātina apkaimes iedzīvotāju dzīvi un palīdz līdzcilvēkiem. Atbalstīto organizāciju aktivitātes aptver dažādas jomas, tostarp sociālo palīdzību, darbu ar bērniem un ģimenēm, kultūru un radošas iniciatīvas, darbu ar senioriem, jauniešu aktivitātes.

 

Kopumā programmā “Nāc un dari! Tu vari!” 2015. gadā Borisa un Ināras Teterevu fonds saņēma izskatīšanai 320 dažādas ieceres, no kurām 113 pārtapa konkrētu projektu pieteikumos. No tiem šogad atbalstīta jau 57 projektu īstenošana, aptverot 50 Latvijas novadus. 2015. gadā atbalstīto visu projektu apraksti: šeit.

 

Savukārt 2013. un 2014. gadā Borisa un Ināras Teterevu fonda programmā „Nāc un dari! Tu vari!” atbalstītas 102 organizācijas, piešķirot to iecerēm katrā gadā teju 225 000 eiro. Programmas atbalsts 2015. gadā ir plānots gandrīz 290 000 eiro apmērā.

 

  1. gadā atbalstītajās organizācijās īstenoto aktivitāšu labumu guvēju skaits sasniedza 21 350 iedzīvotājus 34 novados, savukārt 2014. gadā – jau 35 500 iedzīvotājus 46 novados, bet šogad kopējais labumu guvēju skaits ir jau 45 000 cilvēku visā Latvijā.

 

Organizāciju veikums programmā „Nāc un dari! Tu vari!” ir ieguldījums to ilgtermiņa attīstībā. Organizāciju darbību atzinīgi novērtējušas vietējās pašvaldības un to veiksmīgā sadarbība ir labvēlīgi ietekmējusi vietējo iedzīvotāju ikdienas dzīvi.

 

Plašāk par programmu “Nāc un dari! Tu vari!” skatiet:  www.teterevufonds.lv (sadaļa „Projekti” – „Kopienu projekti”).

Informāciju sagatavoja:

Diana Germane

Sabiedrisko attiecību speciāliste    
Tālrunis: (+371) 26 435 463

e-pasts: diana[punkts]germane[uz]teterevufonds[punkts]lv
www.teterevufonds.lv

 

Facebook mūs var atrast šeit.

Youtube mūsu darbus skatiet šeit.

Lai saņemtu fonda jaunumus, pieraksties šeit.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.