10.09.2018
Valkā, Lugažu laukumā piestās Bērnu veselības autobuss

Iestājoties rudenim, turpinām tradīcijas – 2018.gada 23.oktobrī Valkā, Lugažu laukumā, pretī Kultūras namam, atkal piestās Bērnu veselības autobuss. Šajā reizē, Valkas novada bērniem būs iespēja doties uz konsultāciju pie Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) speciālistiem – neirologs un otolaringologa (LOR).

 

Vizīte pie speciālistiem ir bez maksas, tikai ar iepriekšēju pierakstu. Pierakstu rindā veido Valkas novada domes Sabiedrības veselības organizatore Baiba Vorobjeva, tālrunis: 28644365. Tā kā vietu skaits rindā ir ierobežots, aicinām pieteikšanos neatstāt uz pēdējo brīdi. Šī ir lieliska iespēja apmeklēt speciālistus Valkā, nebraucot uz Rīgu.

 

Ierodoties uz vizīti, līdzi jāņem bērna dzimšanas apliecība vai kāds cits personu apliecinošs dokuments. Tāpat, vēlams līdzi ņemt informāciju par bērna veselības stāvokli (izrakstus, izmeklējumu rezultātus u.tml.), lai BKUS speciālisti varētu veikt savu darbu ātrāk, labāk un rezultatīvāk.

 

Pēc bērnu veselības autobusa speciālistu apmeklējuma, vecāki aicināti doties ar iegūto izrakstu pie saviem ģimenes ārstiem, lai ģimenes ārsti būtu informēti, par tālāko nepieciešamo ārstēšanu.

 

Plašāka informācija par  Bērnu veselības autobusa programmas īstenotājiem “RMHC Latvija” pieejama mājas lapā: http://rmhc-latvia.lv.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrības veselības organizatore

Baiba Vorobjeva

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.