21.08.2014
Atbalstīto projektu vidū vairākas Valkas novada biedrību idejas

Trešdien, 20.augustā Valmieras novada fonda (VNF) valdes priekšsēdētājs Ansis Bērziņš parakstīja līgumus par finansējuma piešķiršanu 15 projektiem, tostarp deviņām pilsoniskās līdzdalības un sešām mazākumtautību iniciatīvām Vidzemē. Atbalstīto projektu vidū bija vairākas Valkas novada biedrību idejas.

 

Biedrība “Atbalsts Valkai” no Valkas novada īstenos projektu “Pirmais Valkas novada jauniešu forums”. Organizatori par projektu saka: Jau vairākus gadus biedrībā cenšamies tuvināt pilsētas jauniešus lauku jauniešiem. Tā dzima ideja par kopīga foruma organizēšanu, kurā būtu iespējams spriest par un ap viņiem svarīgiem jautājumiem, iesaistīties pašvaldības politiskajos un ne tikai jautājumos, tad to visu apkopot un iesniegt pašvaldībā. Cerēsim, ka forums ar laiku kļūs par ikgadēju tradīciju. Projektam piešķirts finansējums 1529,60 eiro apmērā.

 

Biedrība “Radošā grupa “Lugaži”" no Valkas novada īstenos projektu “Jaunās māmiņas divās valstīs – vienā pilsētā”. Organizatori par projektu saka: Valkas māmiņas latvietes bieži dzīvo Igaunijā un otrādi. Ir dažādi stereotipi par bērnu audzināšanu dažādās kultūrās, kas dažkārt traucē apmainīties idejām, ierosināt, tāpēc gribam nojaukt tās barjeras. Projektā plānojam kopīgi Valkas un Valgas māmiņām diskutēt par jautājumiem, kas skar bērniņa fizioterapiju, kā arī tikties ar speciālistiem kā fizioterapeitiem, psihologiem bezalkoholisko kokteiļu gatavotājiem. Projekts ir sadalīts iepazīšanās daļā, izglītojošo semināru daļā un praktiskajos darbos. Projektam piešķirts finansējums 1350 eiro apmērā.

 

Pārpublicēts: www.valmieraszinas.lv

http://valmieraszinas.lv/vnf-pieskir-finansejumu-15-pilsoniskas-lidzdalibas-un-mazakumtautibu-iniciativu-projektiem/

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.