05.02.2015
Bērni zīmējumos atklāj priekšstatu par apkārtējo vidi

 Noslēgusies SIA ZAAO (ZAAO) projekta „Cilvēks vidē” ietvaros organizētā konkursa „ZAAO pastkarte” darbu izvērtēšana. Konkursam iesūtīti 396 zīmējumi, kuros bērni vizuāli un tekstuāli pauž priekšstatu par vidi, kādā dzīvo. Nereti krāsaini zīmējumi ar skaistu dabu papildināti ar uzrakstiem – „man patīk dzīvot tīrā dabā” vai „šķirosim un smaidīsim”, bet drūmi zīmējumi, kuros redzama vides piesārņošana, parakstīti ar vārdiem „es šādu dabu negribu”, „nemēslo”, „dzīvo saprātīgi”.

Darbus konkursam iesniedza skolas un pirmskolas izglītības iestādes, kas atrodas Beverīnas, Burtnieku, Cēsu, Amatas, Limbažu, Mazsalacas, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas, Rūjienas, Smiltenes, Valkas, Kocēnu, Valmieras, Balvu, Baltinavas novados. Paldies pedagogiem, kuri motivēja bērnus piedalīties konkursā! Konkursa „ZAAO pastkarte” laureāti skolu grupā:

Paula Daniela Berga no Rūjienas vidusskolas,

Nikija Krivāne no Priekuļu vidusskolas,

Laura Melisa Kraujiņa no Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas.

Konkursa „ZAAO pastkarte” laureāti pirmskolas izglītības iestāžu (PII) grupā:

Lita Zonze no Priekuļu novada PII „Saulīte”,

Beate Krasta no Cēsu 1.PII,

Normunds Tjuniņš no Valmieras pilsētas Lazdiņas privātās vidusskolas „Punktiņš” struktūrvienības Zaļā Skola.

ZAAO pateicas ikvienam, kurš piedalījās konkursā „ZAAO pastkarte”, iesūtot savu zīmējumu. Ir prieks par lielo atsaucību un ar vien jaunām, radošām idejām. Atgādinām, ka ZAAO ikgadējā projekta „Cilvēks vidē” noslēguma pasākumā mācību gada beigās labāko darbu autoriem pasniegsim pārsteiguma balvas.

Konkursa uzvarētāju zīmējumi aplūkojami  www.zaao.lv sadaļā – Sabiedrības izglītošana.

 Informāciju sagatavoja: Zane Leimane, SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste

 

zaao_ziim
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.