28.09.2015
Kanāls Re:TV ievieš uzlabojumus programmā

No 1. oktobra bezmaksas virszemes apraides kanāls Re:TV maina savu programmas uzbūvi, ieviešot jaunu, vienotu reģionālo ziņu bloku, ikvakara tematisko raidījumu slejas, kā arī jaunus oriģinālraidījumus.

 

Lai padarītu skatītājiem programmu ērtāku nu saprotamāku, izmaiņas paredz, ka no 1.oktobra darbdienu vakaros no pulksten 18:00 līdz 20:30 būs skatāmas jaunākās ziņas no visiem Latvijas reģioniem vienotā informatīvajā ziņu blokā. Divarpus stundu ziņu blokā tiks sniegta  informācija par visiem reģioniem, ko piedāvā tikai kanāls Re:TV.

 

Bet nedēļas noslēgumā  - ik sestdienu plkst.21.00  par spilgtākajām norisēm Latvijas reģionos stāstīsim Re:TV ziņās "Nedēļa Latvijā”.

 

Programmas jaunumi paredz arī to, ka jaunākos tematiskos raidījumus par kultūru, sportu, veselību, kulināriju un citiem ikdienas tematiem, kurus veido gan reģionālās televīzijas, gan neatkarīgie producenti, skatītāji no 1. oktobra varēs redzēt divās darbadienu slejās – no plkst. 17.30-18.00 un no plkst. 21.00 vakarā. Tostarp oktobrī tiks uzsākta arī jaunu raidījumu veidošana - pirmdienu un trešdienu vakaros plkst. 21.00 „Aktuālā diskusija” un „Īsi un konkrēti” - diskusijas studijā par un ap svarīgākajām aktualitātēm, kas skar reģionus.

 

Līdz ar minētajām izmaiņām, mainīsies arī Vidzemes TV veidoto raidījumu pārraides laiki:

 

Vidzemes ziņas darba dienās plkst. 20.00 ar atkārtojumu nākamajā dienā plkst. 11.00

Autoplacis – katru otro ceturtdienu plkst. 21.00 ar atkārtojumu sestdien plkst. 11.00 un nākamo piektdien plkst. 15.30

Mājā un sētā, Sporta tribīne, Esi vesels un Stila padomi kopā ar TC „Valleta” – ceturtdienās plkst. 21.30 ar atkārtojumu sestdienās plkst. 10.30 un nākamajā piektdienā plkst. 16.00

Vidzemnieki – katru otro piektdienu plkst. 22.15 ar atkārtojumu svētdien plkst. 12.00 un otrdien plkst. 15.30.

Nedēļa Vidzemē – svētdienās plkst. 18.30

 

Tāpat oktobrī Vidzemes TV plāno aktivizēt jauno mājas lapu www.vtv.lv, lai skatītāji sev ērtā laikā var noskatīties Vidzemes TV veidotos raidījumus arhīvā.

Ar visām izmaiņām un jaunumiem Re:TV programmā var iepazīties un sekot līdzi  www.retv.lv .

 

Latvijas Reģionu Televīzija „Re:TV”

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.