17.12.2021
Svētku laikā pārtikas produktu piegādi lauku viensētās nodrošinās bez pakalpojuma maksas

Lai iespējami plašam iedzīvotāju lokam nodrošinātu pārtikas un pirmās nepieciešamības preces iedzīvotājiem Latvijas attālākajos reģionos, Ziemassvētku un gadumijas laikā no 2021.gada 13.decembra līdz pat  2022.gada 13.janvārim Latvijas Pasts un mazumtirgotājs ELVI nodrošinās pārtikas preču katalogā izvēlēto produktu piegādi bez pakalpojuma maksas.

 

Ņemot vērā pēdējo nedēļu nelabvēlīgos laika apstākļus, Covid-19 pandēmijas dēļ spēkā esošās drošības prasības, kā arī attālāko lauku iedzīvotāju ierobežotās iespējas sasniegt tuvākos veikalus, ELVI un Latvijas Pasts vienojies par preču piegādi bez pakalpojuma maksas, lai pirmās nepieciešamības produkti svētku laikā būtu pieejami ikvienam.

 

Šo pakalpojumu sniedz Latvijas Pasta pieredzējušie pastnieki, kas piegādēm izmanto autotransportu, tādējādi nodrošinot plašu pārtikas sortimenta pieejamību pat visattālākajās lauku adresēs. Īpaši būtisks šis pakalpojums ir Covid-19 laikā, ļaujot saņemt nepieciešamās preces, neizejot no mājām, un sniedzot nepieciešamo servisu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās iespējām un teritorijās, kuru tuvumā nav pārtikas tirdzniecības vietu vai līdz kurām ir garš ceļš, bet reta sabiedriskā transporta satiksme.

 

Pasūtīšanai pieejamais pārtikas piedāvājums ir ietverts īpašā katalogā, kas pieejams pie pastniekiem visā Latvijā, kā arī Latvijas Pasta interneta mājas lapā. Lai pasūtītu vēlamās preces no kataloga, klientam jāsazinās ar Latvijas Pasta Klientu centra speciālistiem pa tālruni 67608444. Produkti tiks piegādāti nākamajā darbdienā, ja pasūtījums būs pieteikts līdz plkst.13, bet to piegāde nenotiek brīvdienās un svētku dienās.

 

Latvijas Pasta un ELVI 2020.gada nogalē uzsāktā sadarbības projekta rezultātā svaigus pārtikas produktus ar piegādi mājās var pasūtīt lauku teritoriju iedzīvotāji visā Latvijā.

 

Pārtikas produktu katalogs aplūkojams un izdrukājams te.

 

Informāciju sagatavoja:

ELVI sabiedrisko attiecību nodaļa

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.