11.04.2016
TC "Valleta" apskatāma skolēnu veidotu vides tematikas darbu izstāde

 

Valmieras Mākslas mēnesī no 11. aprīļa līdz 6.maijam tirdzniecības centrā „Valleta” 3.stāvā apskatāmi pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA ZAAO (ZAAO) vides izglītības konkursu „ZAAO glezna" un "Vides instalācija – “Vide man apkārt"” skolēnu iesniegtie darbi.

 

Izstādē apskatāmie darbi veidoti no izlietotiem iepakojuma materiāliem - papīra, plastmasas, metāla un tamlīdzīgi. Darbu autori vērš uzmanību uz dabas saudzēšanas procesiem. Darbos ietverti vides aizsardzības, dabas resursu saudzēšanas un videi draudzīgas rīcības temati.

 

Uzziņai: No 8. līdz 23.aprīlim Valmierā norisinās “Mākslas dienas 2016”. Šogad Mākslas dienām izvēlēta tematika „Garšas palete”, kas caurvij katru no aktivitātēm, piedāvājot valmieriešiem un pilsētas viesiem daudzveidīgus kultūras, mākslas un radošās partnerības pasākumus. Lai iepriecinātu mākas cienītājus, Mākslas mēnesis pārsteigs un priecēs ar radošām izstādēm un daudzveidīgām nodarbībām, muzikāliem pārsteigumiem, krāšņām modes skatēm, teātri un citām aktivitātēm. Plašāka informācija par notikumiem Valmieras pilsētas pašvaldības mājas lapā, sadaļā „Kultūra”.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Leimane

SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.