Sports
HK Vijciems gūst vērtīgu pieredzi starptautiskajā hokeja turnīrā Valmierā

Sestdien un svētdien, 23. un 24. jūlijā,  Vidzemes olimpiskajā centrā tika aizvadīts hokeja turnīrs, kurā startēja arī HK Vijciems. Sestdienas turnīra spēles izvērtās diezgan dramatiskas, jo gan hokeja Komanda Valmiera, gan HK Hose of Light no Rīgas uz turnīru bija ieradušies spēcīgos sastāvos. Hokejisti no Rīgas spēlē Entuziastu līgā, kurā ir vieni no līderiem. Rezultātā Vijciems piekāpās ar 0:7. Otrajā spēlē vijciemiešiem pretī stājās Valmiera, kuras sastāvā spēlēja Sandis Zolmanis un Miks Lipsbergs. Lai gan HK Vijciems pirmie tika pie gūtajiem vārtiem, turpinājumā spēle nevedās kā iecerēts un zaudējums ar 1:6.
Otrā diena neizskatījās cerīgāka, jo pirmajā spēlē pretī stājās ļoti pastiprinātā komanda Byko logi. Šīs komandas sastāvā uz turnīru ieradās daudz ātru un meistarīgu jauniešu no Valmieras un Rīgas. Ļoti aizraujošā un interesantā cīņā piekāpāmies ar rezultātu 1:4. Pēdējā spēle pret igauņu Condor nesolījās būt viegla. Jau pirmajās spēles minūtēs nonācām iedzinējos 0:3, tomēr HK Vijciems spēlētāji nebij noskaņoti padoties, un otro trešdaļu noslēdza ar 2:3. Aizraujošākā izvērtās 3 trešdaļa, kad Vijciems ne vien izlīdzināja rezultātu 3:3, bet nonāca vadībā ar 4:3. HK Condor ilgi priecāties par panākumu neļāva un izlīdzināja rezuktātu 4:4. Spriedze bij manāma gan laukumā, gan tribīnēs. Spēles iznākums tika izšķirts pēdējās trijās minūtēs, kad vijciemiešiem izdevās gūt 3 bezatbildes vārtus un rezultātā uzvara 7:4.
Kopvērtējumā 4. vieta un ļoti vērtīga pieredze. Jāpiebilst, ka HK Vijciems uz turnīru ieradās regulārā čempionāta sastāvā bez pieaicinātajām zvaigznēm.
Liels paldies HK Vijciems spēlētājiem, trenerim Jurim Kalniņam, Valkas novada pašvaldībai, līdzjutējiem un turnīra rīkotājiem! Īpašs paldies HK Vijciems vārtu vīram Regnāram Caparam par fantastisko sniegumu vārtos!