06.03.2018
Jūlijā Valkā notiks 1.Zolītes Olimpiāde

Šogad Valkas pilsētas kultūras namā 14. un 15. jūlijā notiks 1.Zolītes Olimpiāde. Tā būs iespēja kopā sacensties pasaules labākajiem zolītes spēlmaņiem. Olimpiāde notiks divas dienas – pirmajā dienā notiek individuālās sacensības, bet otrajā – komandu sacensības.

 

“Latvijas simtgades zīmē vēlamies sapulcēt kopā zolmaņus no visas pasaules", stāsta Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis“Kā sagatavošanās posmu 1.Zolītes Olimpiādei esam sarīkojuši divus Zolītes Dižsvētku turnīrus, kas notika 2016., 2017.gados, pulcējot attiecīgi 118 un 115 dalībniekus.  Tā parādījām spēju sarīkot vērienīgas sacensības augstā organizatoriskā līmenī. Rīkotāji, protams, cer uz vēl lielāku atsaucību 2018.gadā”.

 

 

Lai labāk sagatavotos šim pasākumam, organizatori lūdz līdz 14.06.2018 paziņot par savu līdzdalību rakstot uz e-pastu sports[uz]valka[punkts]lv.

 

Lūdzam ar šo informāciju dalīties un pārsūtīt to citiem ,it īpaši ārzemju latviešiem, lai kopā radītu neaizmirstamu svētku sajūtu!

 

Papildus informācija nolikumā, kas atrodams Valkas novada mājaslapā, sadaļā Sports/ Rezultāti un nolikumi.

Nolikums:  http://valka.lv/wp-content/Zol%C4%ABtes%20olimpi%C4%81de-2.pdf

 

Informācija par naktsmītnēm: http://visit.valka.lv/

 

Olimpiādi organizē biedrība “Latvijas Zolītes Federācija”, Valkas novada dome un biedrība ''Atbalsts Valkai''. Atbalsta - SIA "Aldar Latvia"

 

 

 

  

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.