02.11.2016
Aicina ikvienu ultramaratonā “Neiespējamais skrējiens” veikt simbolisko 990 m distanci!

Šā gada 12. novembrī, dvīņu pilsētās Valkā un Valgā gaidāms nebijis pasākums novada vēsturē – 99 km skrējiens par godu Latviešu Pagaidu Nacionālās padomes izveidei Valkā 1917. gadā.

 

Sacensību mērķis attīstīt garo distanču skriešanas tradīcijas Valkas novadā un Valgas apriņķī, kā arī aicināt ikvienu noskriet par godu Latvijas simtgadei. Skrējējiem būs pieejamas arī īsākas distances: 49,5 km, 24,75 km, 9,9 km un 990 m. 

 

99 km skrējējiem būs jāiekļaujas kontrollaikā – 14 stundās.

 

Dalība 990 m distancē ir bez maksas un būs jāveic bez laika kontroles. Valkas novada dome aicina ikvienu, kurš ir patriotisku jūtu vadīts, noskriet, noiet vai izbaudīt nūjojot šo nelielo distanci. Katrs dalībnieks par piemiņu saņems arī īpašo pasākuma nozīmīti.

 

Valkas pilsētas kultūras namā no plkst. 10.30 – 13.00 senioru telpā “Zelta rudens" darbosies arī cepumu cepšanas darbnīca bērniem ar vecākiem. Savukārt kultūras nama lielajā zālē no plkst. 10.30 – 13.00 būs iespēja uz lielā ekrāna vērot latviešu animācijas filmiņas.

 

          Pasākuma programma:

Laiks

Starts

Norise

Kontrollaiks

6:00

Valgas pilsētas rātsnams

Starts 99 km

14 h

9:00

Valgas pilsētas rātsnams

Starts 49,5 km

 

10:00

Valgas pilsētas rātsnams

Starts 24,75 km

 

10:30

Valgas pilsētas rātsnams

Starts 9,9 km

 

11:00

Valgas pilsētas rātsnams

Starts 990 m

 

20:00

Valkas pilsētas kultūras nams

Apbalvošana

 

 

Iepriekšēja reģistrācija skrējienam ir noslēgusies, taču reģistrēties savai distancei vēl varēs uz vietas 11. novembrī, un attiecīgi konkrētām distancēm – 12. novembrī.

 

Sacensību centrs - reģistrācija atradīsies Valkas pilsētas kultūras namā, E. Dārziņa ielā – 8, kurš darbosies 11. novembrī no plkst. 18.00 – 22.00 un kurā varēs izņemt numurus, reģistrēties un samaksāt dalības maksu visām distancēm, izņemot 990 m.

 

Savukārt, 12.11.2016. sacensību centrs sāks darboties no plkst. 5.00 rītā, kad 99 km, 49,5 km un 24, 75 km distancēm varēs tikai izņemt numurus un samaksāt dalības maksu, kā arī nodot personīgās mantas un dzērienus, ko varēs nogādāt mantu glabātuvē vai uz kādu no barošanas punktiem distancē (reģistrācijas laikā izvēloties barošanas punktu, kur atstāt mantas).

 

Plkst. 9.00 sāksies reģistrācija 9,9 km distancei.

 

Savukārt starta vietā pie Valgas rātsnama (Kesk tänav iela 11) tikai nepieciešamības gadījumā varēs nodot mantas. Plkst. 10.30 sāksies reģistrācija 990 m distancei. Dalībnieki distancē dosies bez laika kontroles un dalībnieku numuriem. Sacensību dienā – 12. novembrī, Valkas un Valgas pilsētās būs daļēji ierobežota satiksme, lūgums autovadītājiem būt iecietīgiem.

 

Lai pasākums noritētu veiksmīgi, joprojām līdz 7. novembrim aicinām pieteikties brīvprātīgos, kuru atbalsts būs nepieciešams, pasākumu rīkojot, un tā norises laikā! Ikviens – jaunietis vai pieaugušais, kurš ir gatavs palīdzēt reģistratūrā, ekipējuma pārbaudē, transportēšanā, asistēšanā, ēdiena sagatavošanā barošanas punktiem, tējas vārīšanā, maizīšu smērēšanā, finiša sekretariātā, distancē drošības nodrošināšanā, finiša tiesnešu brigādē, fotografēšanā, ir aicināts pieteikties! Iegūsti pieredzi masu pasākumu organizēšanā!

 

Iepriekšējā pieteikšanās noslēgusies.

Līdz 3.novembrim pieteikušies  dalībnieki

 

Pasākumu atbalsta: Valkas novada dome, Valgas pilsētas dome, “Valga sport”, biedrība “Atbalsts Valkai”, SIA “Vidzemes televīzija”, SIA “Valdis”, SIA “Mego”, “Cramo Estonia AS”, “Latvijas nūjošanas balva”, SIA Aldar Latvia.

 

Informāciju sagatavoja: Kristīne Krastiņa, Valkas novada domes Sporta un jaunatnes lietu daļas vadītāja

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.