14.11.2016
Ultramaratonā "Neiespējamais skrējiens" startē 83 dalībnieki

Sestdien, 12. novembrī, Valkā un Valgā norisinājās starptautiskais ultramaratons “Neiespējamais skrējiens”. Par spīti aukstumam, sniegam un vietām slidenajiem ceļiem pasākums tika aizvadīts godam un dalībnieki bija apmierināti ar trasi.

 

Starts tika dots pie Valgas rātsnama, kur 1917. gadā Latviešu Pagaidu Nacionāla padome pieņēma neatkarības deklarāciju, pasludinot Latvijas autonomiju. Līdz ar to ultramaratona distances 99km trases katrs kilometrs simbolizē vienu gadu kopš šī svarīgā notikuma.

 

Kopā skrējienā startēja 83 dalībnieki, no kuriem 71 skrējējs un 12 nūjotāji. No nūjotājiem vēlamies īpaši izcelt Maritu Ozoliņu, kas vienīgā veica 49,5km distanci. Dalībnieku skaits pēc distancēm 99km – 26 dalībnieki, 24,5km – 8 dalībnieki, 24,75km – 14 dalībnieki un 23 dalībnieki 9,9km distancē. Kā arī aptuveni 80 dalībnieki veica veselības distanci 990m pēc kuras arī dalībnieki saņēma Neiespējamā skrējiena nozīmītes un varēja mieloties ar zemessargu vārīto zupu.

 

Absolūtie uzvarētāji 99km un 49,5km distancē tika apbalvoti ar naudas balvām. 99km distancē pirmā vieta saņēma 500 EUR, otrā 300 EUR un trešā vieta 200 EUR. 49,5km distancē attiecīgi pirmie trīs tika apbalvoti ar 200 EUR, 100 EUR un 50 EUR naudas balvām.

 

Ar balvām no mūsu atbalstītajiem tika apbalvoti arī katras vecuma grupas uzvarētāji.  

 

Absolūtie uzvarētāji 99km distancē vīriešiem:

 1. Edgars Cimmermanis
 2. Normunds Laucis
 3. Uldis Kļaviņš

Absolūtie uzvarētāji 99km distancē sievietēm:

 1. Sigita Vāce
 2. Tatiana Sviridova
 3. Antra Lukševica

Absolūtie uzvarētāji 49,5km distancē vīriešiem:

 1. Oskars Cimmermanis
 2. Māris Sardiko
 3. Dovnar Taavi

kā arī absolūtās uzvarētājas 49,5km distancē sievietēm:

 1. Elise Umb
 2. Jekaterina Pihlak
 3. Vizbulīte Celmiņa

Pārējie rezultāti – www.valka.lv sadaļā sports – rezultāti un nolikumi  šeit.

 

Vēlamies teikt īpašu paldies visiem brīvprātīgajiem, Valsts policijas un Valkas novada Pašvaldības policijas darbiniekiem, zemessargiem, trasē dežūrējošai neatliekamās palīdzības brigādei un pārējiem pasākuma atbalstītājiem.

 

Pasākumu atbalsta: Valkas novada dome, Valgas pilsētas dome, “Valga sport”, biedrība “Atbalsts Valkai”, SIA “Vidzemes televīzija”, SIA “Valdis”, SIA “Mego”, “Cramo Estonia AS”, “Latvijas nūjošanas balva”, Vents Armands Krauklis.

 

Informāciju sagatavoja: Raivis Graņics, Valkas novada domes Sporta un jaunatnes lietu daļas vadītājs.

 

 

Ultramaratons "Neiespējamais skrējiens" 2016 (T.Veselova)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.