15.05.2017
Atvērta reģistrācija Valkas četrcīņas posmam šosejas riteņbraukšanā

Sacensību seriāla “Valkas četrcīņa - 2017” otrais posms šosejas riteņbraukšanā notiks 10. jūnijā. Atgādinām, ka pirmais posms – distanču slēpošana – ir pārcelts uz 9. decembri. Reģistrācija un numuru izņemšana no plkst. 9.00 – 10.15, starts plkst. 10.30 pie Valkas pilsētas kultūras nama.

 

Vērtēšana, tāpat, kā iepriekšējos gadus, notiks vairākās vecuma grupās un tiks piedāvātas trīs trases – 87km, 60km, 30km. Katras distances absolūtā uzvarētāja laiks tiek dalīts ar katra dalībnieka laiku un pareizināts ar koeficientu – 1000, 800 vai 600, atkarībā no trases garuma.

 

Kā jau ierasts, būs pieejama arī Veselīgas tautas klase tiem riteņbraucējiem, kuri nevēlas uzstādīt augstus rezultātus, bet labi pavadīt laiku, izbaudot riteņbraukšanas prieku un apskatot skaisto Ziemeļvidzemes dabu.

 

Tāpat dalībniekiem ir iespēja sacensties komandās un cīnīties par balvām komandu konkurencē. Katrā posmā komandu ieskaitē vērtē 3 labāko dalībnieku reitinga punktu summu (var būt arī no Veselīgas tautas klases). Piederību komandai nosaka katrs dalībnieks, piesakoties uz attiecīgo posmu. Sezonas laikā dalībnieks drīkst pārstāvēt tikai vienu komandu! Komandu kopvērtējuma rezultāti tiek noteikti pēc četru posmu punktu summas.

 

Turpat, pie Valkas pilsētas kultūras nama, apkārt Lugažu laukumam notiks riteņbraukšanas sacensības bērniem no 3 – 11 gadu vecumam. Distances sākot no 200 m.

 

Ar sacensību nolikumu var iepazīties www.valka.lv sadaļā “sports”, apakšsadaļā “rezultāti un nolikumi 2017. gadam”.

 

Reģistrēšanās sacensībām:

https://docs.google.com/forms/d/1VI1Iaa0ieRrsQvv-H8BktTfInwqp1G8L1-otL0Tv45c/viewform?c=0&w=1

 

Sacensības šosejas riteņbraukšanā organizē Valkas novada dome sadarbībā ar Naukšēnu novada domi.

 

Informāciju sagatavoja:

Raivis Graņics,

Valkas novada domes Sporta un jaunatnes lietu daļas vadītājs.

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.