16.06.2014
Būs riteņbraukšanas distances bērniem

22. jūnijā no plkst. 11:00 sacensību seriāla „Valkas četrcīņa 2014” ietvaros notiks  ne tikai sacensības šosejas riteņbraukšā, bet arī ir paredzētas riteņbraukšanas sacensības bērniem līdz 11 gadu vecumam. Līdz 6  gadu vecumam bērni, kuri pārvietojas ar trīsriteni, paredzēta 200 – 300 m gara distance. Bērni, kuri jau droši brauc ar divriteni līdz 9 gadiem – 600 m distance un 10 – 11 gadiem – 1800 m distance.

 

Valkas novadā deklarētajiem iedzīvotājiem dalība sacensībās ir bez maksas. Sacensību dalībniekiem, īpaši bērniem, vēlamas ķiveres! Atgādinām, ka vēl var pieteikties sacensībām šosejas riteņbraukšanā! Distanču garumi  - 60 km lielā un 30 km mazā distance.  Maršruts 60 km distancei -  Valka – Kārķi – Valka, savukārt 30 km jeb mazajai distancei  - Valka – Ērģeme – Valka. Pārējiem dalībniekiem, kuri nav deklarējušies Valkas novadā -  dalības maksa 5,- EUR (piesakoties 10 dienas pirms katrām četrcīņas sacensībām, iespējams maksāt sacensību dienā). Piesakoties sacensību dienā - 7,-EUR. Veselības klases dalībniekiem un bērniem līdz 14 gadiem dalības maksa -  2,- EUR. Maksāšanas rekvizīti norādīti sacensību nolikumā.

 

Par piedalīšanos sacensībās iepriekš pieteikties elektroniski sports[uz]valka[punkts]lv vai sacensību dienā. Sacensībām jau pieteikušies riteņbraucēji no Smiltenes un Valmieras puses. Ar sacensību nolikumu var iepazīties -  www.valka.lv

Aicinām svētdien arī līdzjutējus atbalstīt sportistus un aktīva dzīvesveida piekritējus! Informāciju sagatavoja: Kristīne Karole – Valkas novada domes sporta un jaunatnes daļas vadītāja.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.