19.06.2014
Satiksmes ierobežojumi seriāla „Valkas četrcīņa - 2014” riteņbraukšanas sacensību laikā

Pirms svētkiem, 22. jūnijā norisināsies „Valkas četrcīņa - 2014” pirmais posms šosejas riteņbraukšanā, kur notiks arī atsevišķas sacensības bērniem. No plkst. 11.00 – 11.45 tiks slēgtas ielas ap Lugažu laukumu, satiksme tiks novirzīta pa Semināra ielu. Lūgums sacensību dienā automašīnas uz Beverīnas ielas posmā gar Valkas Mākslas skolu nenovietot, tās varēs novietot uz Lugažu laukuma.

 

Starts pie Valkas pilsētas kultūras nama. Daļēji satiksmes ierobežojumi būs pa Ausekļa, Tālavas ielu un virzienā uz Ērģemi un Kārķiem, kā arī atpakaļ. Lūgums autovadītājiem būt uzmanīgiem un iecietīgiem pret sportistiem – riteņbraucējiem. Četrcīņas 1. posma ietvaros paredzētas arī riteņbraukšanas sacensības bērniem līdz 11 gadu vecumam. Līdz 6 gadu vecumam bērni, kuri pārvietojas ar trīsriteni, paredzēta 200 – 300 m gara distance. Bērni, kuri jau droši brauc ar divriteni līdz 9 gadiem – 600 m distance un 10 – 11 gadiem – 1800 m distance.

 

Valkas novadā deklarētajiem iedzīvotājiem dalība sacensībās ir bez maksas.

 

Atgādinām, ka vēl var pieteikties sacensībām šosejas riteņbraukšanā! Distanču garumi  - 60 km lielā un 30 km mazā distance.  Maršruts 60 km distancei -  Valka – Kārķi – Valka, savukārt 30 km jeb mazajai distancei  - Valka – Ērģeme – Valka.

 

Par piedalīšanos sacensībās iepriekš pieteikties elektroniski sports[uz]valka[punkts]lv vai sacensību dienā. Ar sacensību nolikumu var iepazīties -  www.valka.lv

Informāciju sagatavoja: Kristīne Karole – Valkas novada domes sporta un jaunatnes daļas vadītāja.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.