16.09.2013
Skrējiens „Apkārt Zāģezeram”

Sestdien, 21.septembrī plkst.12.00 visi aktīvās atpūtas cienītāji tiek aicināti uz skrējienu „Apkārt Zāģezeram”. Šis skrējiens notiek četrcīņas (slēpošana, „Lieldienu zaķa” skrējiens, riteņbraukšana un skrējiens „Apkārt Zāģezeram”) ietvaros.

 

Skrējiens notiks 9 km distancē ar startu un finišu pie Zāģezera. Dalības maksa Ls 0,50 – skolēniem, Ls 2,- pieaugušajiem, bet Valkas novada iedzīvotājiem dalība skrējienā ir bez maksas. Pēc skrējiena notiks četrcīņas uzvarētāju apbalvošana kopvērtējumā pa visām iepriekšminētajām disciplīnām.  Dalībnieku reģistrācija no pulksten 11.00 līdz 11.45 starta vietā. Par sacensību dalībnieku var būt gan Valkas novada iedzīvotāji, gan ikviens aktīvās atpūtas cienītājs. Visi skrien vienu distanci. Sacensības organizē un vada Valkas novada dome, sadarbībā ar uzaicinātiem tiesnešiem. Atbildīgais par sacensībām – Māris Koops.

 

Ar skrējiena nolikumu var iepazīties Valkas novada mājas lapā www.valka.lv sadaļā „Sports” – „Rezultāti un nolikumi”.

Laipni aicināti visi aktīvās atpūtas cienītāji – gan vietējie, gan no tālienes! Papildus informācija Valkas novada domes sporta speciālista v.i. Māris Koops, 29424580

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.