25.07.2016
Pēc novada Pludmales volejbola tūres 2.kārtas uzvaru svin "Dūzis 1"

23.jūlijā Lugažu pludmales volejbola laukumos notika Valkas novada volejbola tūres 2.posms. Piedalījās 10 komandas, 6 meistaru grupā un 4 tautas grupā, t.sk. divas komandas no Valkas pagasta.


Meistaru grupā uzvarēja komanda “Dūzis 1” (Aleksandrs Britānovs, Linards Ščegoļevs), otrajā vietā komanda no Alūksnes “Šķēres” (Intars Dambis, Rihards Zvejnieks), 3.v.- “RJ” (Jānis Jermacāns, Reinis Bukšs). Pirmā posma uzvarētāji – “Edgars/Sergejs” palika 4.vietā, līdz ar to par tūres līderiem pēc diviem posmiem kļūst “Dūzis 1”.


Tautas grupā uzvarēja komanda “Aivis, Ģirts” (Anda Mičule, Ģirts Guļāns), 2.v.- “Frolovs/ Teters” ( Matīss Jaunslavietis, Roberts Teters), 3.v.- “Artūrs/Rūdis” (Artūrs Ruģelis, Eduards Visockis) Atlikušie 3 posmi būs ļoti spraigas cīņas pilni. Abās grupās ir izveidojušies līderu dueti, bet vēl notiks 3 posmi un vērtējam 3 labākos no pieciem posmiem.

 

Visas iespējas ir arī pārējām komandām, pat spēlētājiem, kuri vēl nav startējuši. Uz tikšanos Vijciemā 31.jūlijā, kur notiks Valkas novada pludmales volejbola 3.posms!

 

Rezultāti

 

Sagatavoja: Māris Koops

Pludmales volejbola tūres 2.kārta
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.