18.02.2020
Pound® un Zumbas® nodarbības Valgas profesionālās izglītības centrā

Valgas apriņķa profesionālās izglītības centrā (2. stāva zalē) par simbolisku samaksu turpināsies POUND® un ZUMBAS® nodarbībās.

 

Nodarbības notiks otrdienās:

  • Plkst. 18.00 Pound® (Vietu skaits ir ierobežots!)
  • Plkst. 19.00 ZUMBA®

Maksa: 4 EUR par nodarbību.

 

Nodarbības vadīs Keiu Odras. ZUMBA® instruktora licenci viņa saņēmusi jau pirms 6 gadiem un POUND® nodarbības  vada kopš 2018. gada. Aktīvs dzīvesveids un dejošana vienmēr ir bijusi ļoti svarīga daļa no viņas dzīves.

 

POUND® ir 2011. gadā Amerikas Savienotajās Valstīs radies fitnesa veids, kas balstīts uz bungu spēlēšanu. Pound ir kardio nodarbība, kas apvieno pilates, jogu, aerobiku un spēka vingrinājumus. Treniņa laikā, motivējošas mūzikas pavadībā, tiek sadedzinātas aptuveni 800 kalorijas. Nodarbībā tiek izmantotas īpašas bungu vālītes jeb Ripstix®, kas ir mazliet īsākas un masīvākas par standarta bungu vālītēm. Tās palīdz izkustināt ķermeni un radīt nodarbībai nepieciešamo atmosfēru. Lai piedalītos nodarbībā  nav nepieciešama īpaša fiziskā sagatavotība, visas kustības iespējams piemērot jebkura individuālajām vajadzībām.

 

NB! Uz katru Pound® nodarbību iepriekš jāreģistrējas e-pastā keiunurmela@gmail.com vai Facebook lapā: „ZUMBA & POUND Valgas“. Vietu skaits ir ierobežots!

 

Zumba® ir Latīņamerikas iedvesmota deju fitnesa nodarbība, kas apvieno Latino un starptautisku mūziku un deju kustības dinamiskā, aizraujošā un efektīvā sistēmā. Nodarbības laikā tiek izdejoti salsas, meringue, bachata, cumbia, hip-hop u.c. deju ritmi. Lai veiksmīgi kustētos nav vajadzīgas priekšzināšanas. Latīņamerikas ritmu iedvesmotas, viegli apgūstamas, kalorijas dedzinošas, fitnesa-deju nodarbības Zumba® rada nepiespiestu atmosfēru, kas iedrošina kustēties gan nedejotājus, gan tos, kuriem parasti nepatīk piedalīties grupu treniņos.

 

Uz nodarbībām, lūdzam, uzvilkt ērtu sporta apģērbu un līdzi paņemt iekštelpu treniņiem piemērotus apavus, ūdens pudeli un labu garastāvokli!

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.