13.08.2018
Valcēnietis Māris Zālītis uzvar Folkreisa vasaras kausa ceturtajā posmā

Folkreisa Vasaras kausa ceturtajā posmā Vecpils autotrasē uzvaru sasniedza Māris Zālītis, kļūstot par ceturto uzvarētāju sezonas četros posmos, vēsta informācija mājaslapā www.autocross.lv.

Krosa komisijas kausa izcīņas priekšpēdējā sacīkstē uzvara Raimondam Ķervijam, bet pēdējā SK Vecpils B600 posmā uzvaru sasniedza Monta Beierbaha. Kausa kopvērtējumā pirmais – Viesturs Sproģis.

Pēc šī posma seriālos, kuri vēl turpināsies, kopvērtējuma situācija saasinājusies, bet folkreisā sāk izkristalizēties galvenie sezonas uzvaras pretendenti.

 

Vecpils posms bija ļoti viltīga sacīkste, jo tā sākās žūstošā trasē, turpinājās gandrīz sausā trasē, bet uz finālu sēriju sacīksti piemeklēja pamatīga lietusgāze, kas izšķirošos braucienus padarīja mokošus.

Folkreisā Fināla pirmajā rindā stājās visi nu jau galvenie Vasaras kausa pretendenti – Māris Zālītis, Ivo Gabrāns un Kalvis Buģis. Sarežģītos pirmajos apļos viņi, kā arī Mārtiņš Spīķis pretendēja uz augstākajām vietām, taču dubļainās cīņas uz brīdi nobloķēja Džokera apli, kā rezultātā tiesneši cīņu apturēja.

 

Šis posms iezīmē, ka par Vasaras kausu, ja nenotiek strauji pavērsieni, galvenokārt cīnīsies Buģis (52 punkti), Zālītis (48) un Gabrāns (45). Pārējie sekotāji šajā posmā neguva tik lielu punktu skaitu, lai nonāktu tuvāk līderiem. Protams, pēdējie posmi vēl visu var mainīt, taču tendence iezīmējas par labu minētajai trijotnei.

Komandu vērtējumā posmā uzvaru guva Gabrāna un Zālīša Kavita V, kopvērtējumā nonākot vadībā, par diviem punktiem priekšā Autocross.lv Crazy Racing komandai.

 

Apsveicam Māri ar gūtajiem panākumiem!

Vairāk foto: https://www.facebook.com/pg/JanciskoMedia/photos/?tab=album&album_id=970288089838218

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.