05.06.2020
11. jūnijā Veloorientēšanās sacensības pa Valgas pilsētas ielām

11. jūnijā Valkas/Valgas dvīņu pilsētas svētku ietvaros, Valgā notiks veloorientēšanās sacensības pa Valgas ielām "Valgas piedzīvojums uz riteņiem".

 

Sacensību mērķis ir popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, papildināt dalībnieku zināšanas par vidi un atzīmēt Valgas/Valkas pilsētas 436. dzimšanas dienu.


Laiks un vieta:
2020. gada 11. jūnijā Valgas pilsētā. Komandu pulcēšanās plkst. 17.45-18.00. Sacensību starts tiks dots plkst. 18.00. Starts un finišs Valgas pilsētas centrālajā laukumā.

 

Vadība:
Sacensības rīko Valgas Jauniešu centrs sadarbībā ar Igaunijas jaunsargu zēnu organizācijas „Noored kotkad“ (Jaunie ērgļi) Valgas apriņķa pulku un meiteņu organizācijas „Kodutütred“ (Dzimtenes meitas) Valgas apriņķa apgabalu, un Valgas pagasta pašvaldību. Sīkākai informācijai sazināties ar Valgas Jauniešu centra darbinieku pa e-pastu valgaank@gmail.com (EST, ENG)


Dalībnieki:
Dalībnieku skaits komandā – no 2 līdz 4 cilvēkiem. Vienam komandas loceklim jābūt vismaz 18 gadus vecam, ja komandā ir dalībnieki, kuri jaunāki par 16 gadiem. Sacensībās būs divas dalībnieku grupas – 1) vispārējā grupa un 2) ģimeņu grupa (vismaz viens pieaugušais un viens bērns līdz 14 gadu vecumam).


Sacensību sistēma:
Komandai distance ir jāveic kopā. Dažos kontrolpunktos komandas tiks fotografētas, lai sekotu noteikumu ievērošanai. Sasniedzot kontrolpunktu, komandai startā saņemtajā lapā ir jāpiezīmē punktā esošais simbols. Kontrollaiks distances veikšanai ir 2 stundas. Par katrām pārsniegtajām 10 minūtēm -2 (mīnuss 2) punkti. Pārsniegto laiku sāks skaitīt no pirmās sekundes. Kontrolpunktu veikšanas secību un maršrutu izvēlēsies komandu dalībnieki paši. Dalībnieki apņemas ievērot Igaunijas Republikas satiksmes noteikumus. Katram dalībniekam ieteicams uzvilkt atstarojošo vesti. Ķiveres lietošana visiem dalībniekiem ir stingri obligāta. Visa distance ir jāveic ar velosipēdiem. Citi transporta līdzekļi ir aizliegti, t.sk. mazie mopēdi, giroskūteri, mopēdi, mašīnas utt. Aizliegti arī elektriskie velosipēdi. Noteikumu neievērošanas gadījumā tiesnešiem ir tiesības samazināt punktus uz pusi vai anulēt komandas rezultātu.


Labāko noteikšana:
Tiks apbalvotas trīs komandas, kas būs saņēmušas visvairāk punktu. Vienādas punktu summas gadījumā uzvarēs komanda, kas ieradīsies finišā visātrāk. Kontrolpunkti, kas atrodas vistālāk no Valgas centrālā laukuma, dod 5 punktus, bet tuvākie attiecīgi 1 punktu.


Pieteikšanās:
Pieteikšanās līdz plkst. 13.00 sacensību dienā https://forms.gle/o74sDMAwMjycfsxd8


Cits:
Katrs sacensību dalībnieks pats uzņemas atbildību par savu veselības stāvokli. Nolikumā neatrunātās situācijas tiesneši risinās uz vietas.

 

Informāciju sagatavoja:

Pasākuma organizatori

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.