30.12.2019
Valkā norisinājusies jau sestā “Laiks piespēlei” jauniešu basketbola treniņnometne

No 26. līdz 30. decembrim, Valkā, jau sesto reizi norisinājās Raimonda Miglinieka specializētā diennakts nometne “Laiks piespēlei”.

 

Nometnē piedalās jauniešu U10-U12 un U13-U15 dalībnieku treniņu grupas un to vada Raimonds Miglinieks, ilggadējs Latvijas valstsvienības spēlētājs, EuroBasket2001 labākais rezultatīvo piespēļu izpildītājs, labākais saspēles vadītājs NCAA (1995/1996 g.sez.);

 

“Valku izvēlējāmies pateicoties Kristapam Kozlovskim, kurš bija kurators visam šim pasākumam un aktīvi palīdz ar organizatoriskajiem darbiem. Viņam ir sava sporta skola “Basketbola klase”,  kura Valkā, man liekas, jau ir 8-9 gadus.

 

Nometnē darbojas arī Edgars Jaunzems - augstākā līmeņa sporta speciālists ar Spānijas baskebola trenera licenci.Savukārt, ar video uzņemšanu un publikācijām “Laiks piespēlei” nometnei izpalīdz Armands Jaunzems, raidījuma “Hattrick” vadītājs," komentē R.Miglinieks.

 

Esam ļoti apmierināti gan ar sporta zāli, gan inventāru, un it īpaši ar jauno dienesta viesnīcu. Visi apstākļi Valkā ir ļoti labi priekš treniņiem un nav par ko sūdzēties. Katru gadu rīkojam divas nometnes Valkā – ziemā, starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu, un vasarā - jūnija sākumā. Šos laika posmus izvēlējāmies, jo tad bērniem nav citu nometņu savās sporta skolās un ir laiks darboties šeit. Šoreiz nometnē piedalījās 40 dalībnieki, vasarā bija 70.

 

Vēlme piedalīties nometnē tiešām ir liela un tajā piedalās jaunieši, kas negrib vienkārši sēdēt mājās, ēst pīrādziņus pie televizora vai spēlēt PlayStation - viņi šeit ir atbraukuši, lai pilnveidotu sevi. Manuprāt, tas parāda to, ka viņi ir mērķtiecīgi un vēlas kļūt par izciliem basketbolistiem.

 

Katru reizi pie mums viesojas arī kāds izcils sportists. Pirmajā reizē tas bija Ansis Dāle, kas ir vindsērfinga pasaules un Eiropas čempions. Vēl no viesiem bija Raimonds Bergmanis un Kaspars Stukuls, kurš tikko kļuva par Latvijas populārāko sportistu. Viens no viesiem bija arī mans brālis Igors Miglinieks, 1988. gada vasaras olimpisko spēļu čempions un bērniem bija interesanti redzēt viņa olimpisko spēļu zelta medaļu.

 

Šajā reizē viesojās Oļegs Latiševs, viens no pasaules labākajiem tiesnešiem, kurš ir tiesājis olimpiādes, Eirolīgas un citias visaugstākās raudzes sacīkstes. Man pašam bija interesanti dzirdēt dažādas lietas un viņa stāstus no pieredzes tiesājot augsta līmeņa spēles. Cilvēkiem bieži liekas, ka tiesnesis tikai atnāk uz spēli ar svilpi, bet patiesībā - ārpus spēlēm tiek ieguldīts patiešām liels darbs," stāsta R.Miglinieks.

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Ivo Leitis

 

 

 

Jauniešu basketbola treniņnometne “Laiks piespēlei” (I.Leitis)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.