13.03.2019
Valkā atklāta pašapkalpošanās koncepta Apotheka aptieka

Šonedēļ, 11. martā, Valkā (Rīgas ielā 17) atklāta nu jau 115. Apotheka aptieka. Tās modernajās un mājīgajās telpās būs pieejams ļoti plašs produktu sortiments un nodrošināta farmaceitiskā aprūpe atbilstoši Apotheka aptieku tīkla augstajiem standartiem. Aptieka ir pašapkalpošanās koncepta, ļaujot klientiem individuāli izpētīt lielo preču piedāvājumu, uzklausot arī pieredzējušu farmaceitu padomus.

 

Jaunajā Apotheka aptiekā Valkas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem sešas dienas nedēļā (no pirmdienas līdz sestdienai) būs pieejams nemainīgi plašs medikamentu, uztura bagātinātāju un skaistumkopšanas preču klāsts –  sortimentu veido līdz pat 4000 preču vienību. Aptiekā strādās trīs farmaceiti, nodrošinot iespēju saņemt profesionālas konsultācijas par dažādiem veselības jautājumiem. 

 

Pulcējot medicīnas speciālistus un citus viesus, moderno aptieku svinīgi atklāja Apotheka valdes loceklis Jānis Kūliņš, Valkas novada domes priekšēdētājs Vents Armands Krauklis un Apotheka reģiona vadītāja Sandra Veidemane.

 

“Šī ir jau 115. aptieka, kas darbojas ar “Apotheka” zīmolu. Liela daļa mūsu aptieku atrodas reģionos, loģisks solis bija arī aptiekas atvēršana Valkā. Šī ir moderna, uz attīstību vērsta pilsēta, kurai mums liels prieks dāvināt gaišu aptieku ar plašu produktu sortimentu, pieredzējušiem un profesionāliem farmaceitiem un paplašinātu, iedzīvotājiem ērtu darba laiku,“ stāsta Jānis Kūliņš, Apotheka valdes loceklis.

 

Jaunatklātās aptiekas farmaceiti uzsvēra, ka klienti ļoti novērtē iespēju pašiem apskatīt produktus – paņemt rokās, papētīt, salīdzināt. “Prieks, ka līdz ar jauno pašapkalpošanās aptieku tas būs ikdienā iespējams,” papildināja farmaceiti.

 

“Priecājamies, ka mūsu pilsētā ir par vēl vienu klientiem draudzīgu, mūsdienīgu vietu vairāk. Redzam, ka salīdzinoši mazā telpā var izveidot šāda koncepta aptieku ar plašu pakalpojumu un preču klāstu. Lai daudz klientu – gan vietējo, gan arī no Igaunijas. Lai izdodas!” novēlēja Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

 

Valkas un apkārtējo pilsētu iedzīvotājiem būs iespēja saņemt farmaceitiskās konsultācijas un iegādāties nepieciešamos veselības uzturēšanas un skaistumkopšanas līdzekļus no pirmdienas līdz sestdienai ieskaitot (darba laiks: no plkst. 9.15 līdz 18.00). Papildu klientu ērtībai 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā visplašākais produktu klāsts pieejams arī Apotheka interneta veikalā – www.apotheka.lv.

 

Par Apotheka

Apotheka ir viens no vadošajiem un visstraujāk augošajiem aptieku tīkliem Latvijā. Ar Apotheka zīmolu šobrīd darbojas 115 aptiekas visā Latvijā, kā arī aptieka internetā www.apotheka.lv.

 

Foto: I. Leitis

 

Informāciju sagatavoja:

Alīna Kozlovska

Apotheka komunikācijas konsultante

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.